Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

15 Apr 2010

Kochani, jestem w szoku

Zobacz  całość materiału na stronie :

http://piotrbein.wordpress.com/


Na Wawel za kładzenie podwalin pod budowę państwa żydowskiego na ziemiach polskich

http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2521

mgr inż. Józef Bizoń

Krakowski rabin Sacha Pecaric i prezes Pardes Lauder powstałego w Krakowie w roku 1998 – już ok. 2001 r. publicznie mówi [ http://www.pardes.pl/old/o_nas.html ]:

„Te kilka lat, przez które Pardes Lauder ukształtował się i osiągnął swój dorobek pokazują, że pomimo dramatu historii i wszelkich złych prognoz, żydowska nauka i żydowskie życie mogą odrodzić się w Polsce na najwyższym poziomie, kształtując przyszłość polskich Żydów i kierując ich na drogę Tory, która stanowi o istocie żydowskiej tożsamości. Oby dzieło rozpoczęte przez Pardes Lauder mogło być kontynuowane i oby stało się fundamentem dla odbudowy prawdziwego żydowskiego życia w Polsce, jeśli nie w tym, to na pewno już w przyszłym pokoleniu.”

To życzenie rabina było skrupulatnie realizowane również przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego i niemal całe jego otoczenie. Wspierane było – w różny sposób, świadomie lub też nie – przez różne ośrodki medialne. Polityka wewnętrzna, jak i polityka międzynarodowa podporządkowana była interesom żydowskim w Polsce. Bo w czyim interesie było przerwanie ekshumacji w Jedwabnem przez Lecha Kaczyńskiego – ówczesnego ministra sprawiedliwości?

W czyim interesie było i jest posyłanie polskiego żołnierza do Iraku i Afganistanu? W czyim interesie było podpisanie przez Lecha Kaczyńskiego traktatu z Lizbony zatwierdzając tym samym koniec Rzeczypospolitej – nawet pióro odmówiło mu wówczas posłuszeństwa?

A co wspólnego z polską racją stanu miały jego i jego brata Jarosława wystąpienia w 2005 r. w Fundacji Batorego George’a Sorosa (Żyda pochodzącego z Węgier) i wyrażone tam przez nich główne zmartwienie „aby nie doszło do połączenia się wykluczonych z częściowo wykluczonymi”? – patrz „PiS w Fundacji Batorego George’a Sorosa” ( http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2467 ).

W czyim interesie było słanie przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego chwalb radości z tytułu otwarcia warszawskiej loży B”nai B”rith – odrodzenie się tej organizacji żydowskiej w Polsce po niemal 70 latach nieobecności? – ( http://www.dlapolski.pl/Czytaj-art-2569.html , http://www.prawica.net/node/8458 , http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=91615 ). Jak to się ma do stanowiska Kościoła w sprawie masonerii?.

 całość materiału na stronie :

http://piotrbein.wordpress.com/

2 comments:

 1. Po raz pierwszy od dłuższego już czasu muszę stanąć okoniem do tego tekstu ..

  nie bym kwestionował fakty o których wiemy wszyscy. Powód to kontekst w którym przyszło sprawować tą funkcję przez prezydenta Kaczyńskiego ...

  Ciekaw jestem który z przedmówców umiałby w sposób rzeczywisty postawić się w jego sytuacji totalnej presji i wręcz nagonki tak medialnej jak i politycznej z aktami wręcz wrogimi pod jego adresem w wykonaniu najwyższych przedstawicieli władz w Polsce .

  łatwo teraz pisać tego typu notki wiedząc że "adresat" i tak nie odpowie ..

  Sprawa żydowska a wolałbym to nazwać po imieniu czyli syjonistyczna gdyż tu chodzi o Khazarów a nie o rdzennych Żydów ma się tak że te łotry oblekły się w skórę żydowską i począwszy od tamtego tysiąclecia udają "greków" na podstawie deklaracji że przejęli Monoteizm i Torę jako nadrzędną religię począwszy od VII wieku naszej ery ..

  Państwo Khazarów leżało na zupełnie innych terenach niźli dzisiejsza Palestyna i okupujący ją od 1948 roku Izrael ..

  Prawdą też jest że owi Khazarowie (ala Żydzi)opanowali praktycznie cała półkulę Zachodnią ze Stanami , Europą w tym Rosją włącznie .

  Czego zatem można się spodziewać że nasz Prezydent pan Kaczyński i to w pojedynkę bez wsparcia reszty klasy politycznej może cokolwiek zdziałać ..?

  Trzeba nie mieć naprawdę wyobraźni by stawiać tego typu zarzuty w dodatku w przeddzień złożenia zwłok w grobie ..

  Tu się Piotrze nieco zawiodłem na twej intuicji politycznej ..Przykro mi o tym pisać ..

  Nie żywię do ciebie urazy dlatego porozmawiamy jeszcze o tym w odpowiedniejszej do tego chwili ..

  pozdrawiam

  ReplyDelete
 2. Sam jestem w szoku,
  to nie mój tekst Andrzej,
  podałem link z przodu i tyłu
  oraz autora po nazwisku.
  \
  Tak, że uwagi Twoje nie do mnie,
  przekaże je przy okazji komu potrzeba.

  ReplyDelete

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac