Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

3 Jun 2010

"NO" to NWO, Daniel Estulin reveals Bilderberg Group to EU Parliament

Daniel Estulin, dziennikarz śledczy dzisiaj wystąpił w Parlamencie EU i przedstawił sprawę Grupy Bilderberg. To tajne stowarzysszenie, założone przez Żyda z Polski i masona Józefa Rettingera, bliskiego współpracownika premiera Władysława Sikorskiego(ktorego nie było w samolocie w trakcie katastrofy gibraltarskiej, do dzisiaj niewyjaśnionej, podobnie będzie z katastrofą pod Smoleńskiem) uzurpuje sobie prawo do decydowania o losach świata. Ostatnie posiedzenie w Grecji skutkowało kryzysem w tym kraju, teraz kolej na Hiszpanię. Tutaj w wywiadzie dla telewizji RT News bezpośrednio po swym wystąpieniu w Parlamencie. Jego przemówienie znajdziesz tutaj.

Secretive and elite - the Bilderberg group, which unites some of the world's most powerful people, has been meeting behind closed doors for decades. An investigative journalist Daniel Estulin has just revealed to the European Parliament all he claims to have discovered about the 'Bilderbergers', and expects the results of his findings to have the 'effect of an atomic bomb'.
Nie słabną protesty przeciwników NWO Nowego Porządku Świata przed Hotelem Dolce w Sitges w Hiszpanii, gdzie obraduje od dzisiaj do soboty Grupa Bilderberg. Jak pamiętamy w jej zebraniach uczestniczyli Andzrej Olechowski, aktualny kandydat na prezydenta Polski, Hanna Suchocka, była premier Polski, a także Aleksanred Kwaśniewski, były prezydent Polski. Nic dobrego z tych posiedzeń dla Polski i wolnego świata nie wynika.

Protesters have lined up outside Hotel Dolce in Sitges, Spain, where the annual meeting of Bilderberg Group is set to take place this week. The first participants are to arrive on Thursday. The Bilderberg Group is an elite organization which unites some of the world's most powerful people, politicians and financiers.

No comments:

Post a Comment

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac