Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

2 Jun 2010

Katastrofa ekologiczna w Zatoce Meksykańskiej. Obozy FEMA

Czy katastrofa ekologiczna w Zatoce Meksykańskiej była zaplanowana po to aby zapełnić ludźmi przygotowane od lat obozy koncentracyjne FEMA?
Komu i do czego są potrzebne tysiące, dziesiątki tysięcy vanów na płytach lotniska w okolicy Jacksonville na Florydzie?
Pisałem o tych obozach kilka miesięcy temu, olbrzymie połacie ziemi, hangary, pociągi transportowe z łańcuchami dla opornych, setki tysięcy trumien plastikowych składowanych na tych zamkniętych dla zwykłego śmiertelnika terenach.
Teraz okazuje się, że wszystko się powoli zaczyna wypełniać.

Jak powiedział kilkadziesiąt lat temu David Rockefeller: Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują Nowy Porządek Świata.

Wydaje się, że ten kryzys właśnie nadchodzi. Nadchodzi w postaci olbrzymiej katastrofy związanej z niekontrolowanym już w żaden sposób wypływem ropy do morza. Z Zatoki Meksykańskiej wraz z Golfstromem wypływa ona na Ocean Atlantycki aby podążać w stronę Europy. Nikt nie jest w stanie już nad tym zapanować.
Zobacz film


Na lotnisku pod Jacksonville zobaczysz na własne oczy w przybliżeniu tysiące samochodów, które będą potrzebne zapewne do transportu ludzi z wybrzeża do tych obozów FEMA gdzie zostaną zapewne w jakiś sposób unicestwieni i załadowani do tych przygotowanych plastikowych trumien. W każdej takiej trumnie zmieści się kilka osób.
Zobacz to lotnisko na mapie i zobacz też ten film powyżej o katastrofie i przewidywaniach. Tego w polskiej TV na razie nie uświadczysz.

A wszystko to po to aby nad światem zapanował jeden rząd, o którym już dawno mówił Zbigniew Brzeziński: Nad społeczeństwem dominować będzie elita… która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.

18964

2 comments:

 1. Po co ten strach ?
  Gdzie Zatoka Meksykanska a gdzie Jackosnville ???
  Gdzie Wan-y a gdzie plastikowe trumny ?
  Jak narazie zycie trwa ,a koniec swiata (indywidualnie dla kazdego) moze byc wraz z jego zgonem.
  Cieszcie sie zyciem,bo ono jest tylko jedno !
  Prosze nie siac paniki.

  ReplyDelete
 2. Floryda lezy nad Zat.Meksykanska, a Jacksonville na polnocy Florydy, faktycznie w milach to jest kawałek do przejechania. Jednak ropa juz wypłynela z zatoki i okrąza Floryde, zatem Jacksonville bedzie w bezposrednim bardzo bliskim zagrozeniu.
  VANy sa na pasach startowych tego lotniska. Obozy Fema sa rozrzucione po calych Stanach,najblizszy zdjae sie ze w stanie Arizona. Pociagi maja po kilkadziesiat wagonow, wszyscy, ktorzy maja znalezc sie w obozach napewno sie tam zmieszcza, albo zywca, albo w trumnach. W tych obozach sa bardzo wydajne krematoria do palenia zwlok.
  Jesli te fakty do Ciebie nie przemawiaja, to cóz, spij spokojnie. A kiedy przyjda i po Ciebie to nie dziw sie za tak szybko to sie stalo.
  POzdrawiam

  ReplyDelete

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac