Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

28 Jun 2010

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski ostrzega

Na swym blogu http://www.isakowicz.pl/
Ks. Isakowicz trafnie zauważa pewną prawidłowość dotyczącą wspierania lewicy przez hierarchów kościoła katolickiego w Polsce w szczególnym, przedwyborczym okresie. Czy to przypadek? Na pewno nie... ale lepiej sprawdzcie to sami.
POlecam cały wpis na jego blogu.Ingres w Gnieźnie, czyli sojusz ołtarza z tronem 2010-06-27


Nowy prymas zapowiadał publicznie, że jego ingres będzie miał miejsce dopiero po kampanii wyborczej. Okazało się jednak, że jego data została "przypadkowo" wyznaczona na czas najbardziej newralgiczny, czyli na półmetek pomiędzy pierwszą a drugą turą wyborczą.

Przez "przypadek" też w pierwszej ławce zasiedli wyłącznie politycy lewicowi lub wspierający "lewą nogę", czyli Kwaśniewski, Oleksy, Wałęsa, Pawlak i Komorowski. Moim zdaniem zabrakło tylko Jaruzelskiego i Kiszczaka a "siedmiu wspaniałych Trzeciej RP" byłoby w komplecie.
...
...
...
O nowym prymasie napisałem cały felieton w "Gazecie Polskiej"

http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=88&nid=2989

Opisałem w nim trzy największe błędy nuncjusza Józefa Kowalczyka, czyli sprawy arcybiskupa Juliusza Paetza i arcybiskupa Stanisława Wielgusa oraz problem "sojuszu ołtarza z tronem".

Po dzisiejszym ingresie nie ma cienia wątliwości, że sojusz ten pod rządami nowego prymasa będzie się mocno cementować.

I jeszcze jedno. Po raz pierwszy na zakończenie tego typu uroczystości nie zaśpiewano "Boże, coś Polskę". Znów przypadek? Chyba, nie.
Ks.Isakowicz- Zaleski

No comments:

Post a Comment

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac