Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

16 Jun 2010

Cienie PRL-u WSW/WSI -zorganizowana zdrada narodowa

Program o pracy Wojskowych Służb Informacyjnych czyli również skąd Kulczyk ma dużą kase...

Program Bronisława Wildsteina, obnaża bezlitośnie system wojskowych służb wewnętrznych, kierowanych i na usługach sowietów. Jeśli nie oglądaliście w TVP, to teraz macie szansę to nadrobić.

Przerażające jest, że kandydat PO na prezydenta, też Bronisław, Komorowski był przeciwny likwidacji tych służb.
Czy nie ma on z nimi jakiegoś układu?
Czy ONI nie maja na niego jakiegos haka?
Czy nie prowadzą go na sznurku?
Czy czeka nas kolejny agent na najwyższym stołku?

Tyle pytań...

A młodzi, co to dopiero dostali dowód osobisty i już mogą iść głosować, nie chcą znać prawdy, nie chcą się zastanowić dlaczego w Polsce od 20 lat nie można w uczciwy sposób niczego się dorobić. Nie rozumieją, dlaczego musieli wyjechać z kraju za chlebem. Nie widzą żadnego związku pomiędzy społeczeństwem kontrolowanym przez SB i WSI, a swoimi decyzjami o wyjeździe, o rozłące z rodziną, o poniewierce.
Ilu młodych wykształconych Polaków musi zmywać gary w barach, obracać mopem czy nosic worki z cementem na budowie za najniższe stawki?
Jednak są szczęśliwi, że mają jakąkolwiek pracę bo za godzinę pracy tutaj można kupić kilka litrów paliwa lub sukienkę dla żony. W kraju te relacje są zupełnie inne. Za godzinę pracy kupisz sobie opakowanie truskawek lub litr paliwa.

Gaz łupkowy w POlsce został odkryty jeszcze za Gierka. Moglibyśmy być drugim Kuwejtem. Niestety, ktoś położył na nim łapę, aby Polska nie mogła się usamodzielnić, wyrwać z zależności od Sowietów. W dalszym ciągu bowiem znajdujemy sie w sowieckiej strefie wpływów. Jałta kładzie się dalej długim cieniem na POlsce.
POmimo, jakby się wydawać mogło ponad 20 lat od tzw. upadku komuny, a prawie 30 lat od pierwszej Solidarności od której się wszystko zaczęło.
Tyle, że inne kraje bloku wschodniego zrobiły czystkę z komuną i służbami, a w Polsce tego niestety nie da się uczynić. Gruba kreska Mazowieckiego w dalszym ciągu obowiązuje. Okrągły stół. przy którym "sami swoi" od Kiszczaka podzielili się władzą i kasą, stoi mocno na ubeckich nogach.

Smoleńska tragedia pokazała przy otwartej kurtynie, kto tutaj rządzi i co dla sowietów znaczy rząd unijno - sowieckich pachołków.

Jeśli do tego nasz Naród wybierze sobie dzisiaj Bronka na prezydenta, to nie wiem co jeszcze będzie potrzebne, jakie doświadczenie, jaka katastrofa, aby Polacy się wreszcie otrząsnęli i zrzucili z siebie to jarzmo?

Doskonały program Bronisława Wildsteina. Nie pożałujesz. Kliknij tylko dwa razy, a potem szukaj dalszych odcinków.
Wpisz się do komentarzy.

1 comment:

  1. No i o to chodziło ..panie Piotrze ..
    ;-)
    Doskonały materiał , aż "miło" poczytać czy też pooglądać ..
    Póki jeszcze mamy jakąkolwiek szansę należy tą wiedzę wetknąć im w samo gardło by nie mieli nawet odrobiny szansy na nabranie oddechu ..

    ReplyDelete

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac