Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

1 Jun 2010

Lekarstwo na raka jest znane

Lekarstwo kontrolujące raka jest znane i pochodzi z natury, lecz nie jest szeroko dostępne w społeczeństwie, ponieważ nie może być opatentowane, z czego wynika, że nie jest komercyjnie atrakcyjne dla przemysłu farmaceutycznego.

Posłuchaj tego wykładu.
Dwie pierwwsze części są przetłumaczone na polski, pozostałe jeszcze po angielsku. Posłuchaj zanim znikną z internetu, tak jak znikają całe strony i serwery.

Są siły na świecie, którym nie jest w smak, że natura sama stworzyła przeciwciała i lekarstwa na wszystkie choroby. Po prostu są, tylko trzeba na nie natrafić. Ludzi, którzy to robią, i chcą podzielić się tą dobrą informacją z innymi, wsadzają do więzienia pod byle błahym powodem. ONI nie chcą abyśmy byli zdrowi, bo mają olbrzymie wpływy ze sprzedaży chemicznych środków niby leczących, a tak właściwie tylko uśmierzających ból i choroby.

Jeśli jedziesz samochodem i nagle zaczyna się palić lampka kontrolna, że kończy ci się paliwo, to co robisz? Oczywiście, że szukasz stacji aby zatankować.

ONI natomiast dają ci lekarstwo, tabletkę która działa tak jakbyś zamiast zatankować, wykręcił tylko żaróweczkę kontrolki. Już się nie świeci, czyli nie ma problemu. Tabletka uśmierzyła ból i nie ma sprawy. Tak to działa. Ale podstawowy problem pozostaje i dopóki on nie zostanie rozwiązany, nie myśl sobie, że to koniec choroby.
Natura sama potrafi wyleczyć wszystkie choroby, tyle że jej nie da się opatentować i brać za to pieniądze. I tu jest pies pogrzebany.
Witamina B17, sprzedawana pod nazwą handlową Letril, jest syntetyczną formą naturalnej amigdaliny, którą ekstrahuje się z pestek moreli. Jednakże w ogólnym obiegu używa się wymiennie powyższych terminów. Letril, witamina B17 lub amigdalina jest promowana jako alternatywny sposób leczenia chorób nowotworowych, jako terapia zapobiegająca nawrotom choroby nowotworowej, bądź też jako terapia wzmacniająca organizm.

No comments:

Post a Comment

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac