Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

8 Sep 2012

Dlaczego zginal prezes NBP Slawomir Skrzypek?


Jak widac ponizej, Wegry sie nie daly wciagnac w spirale zadluzenia. 
Polski prezes NBP, Slawomir Skrzypek takze byl zdecydowanie przeciwny tej wirtualnej pozyczce, za sam dostep do ktorej mielismy placic ponad 200 milionow dolarow.  Dlatego zginal pod Smolenskiem. 
Tusk powolal Belke na jego miejsce i ten wkrotce zalatwil dostep do tej pozyczki i teraz placimy za te decyzje 200 milionow dolarow, za sama mozliwosc skorzystania z tej linii kredytowej. Niestety rzad Tuska z tej mozliwosci za ktora wszyscy placimy naszymi podatkami nie korzysta, o czym mozesz przeczytac chociazby tutaj: http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/elastycznia;linia;kredytowa;mfw;polska;z;niej;nie;korzysta,116,0,1090164.html
Tylko, zeby podjac taka decyzje, to trzeba byc premierem z jajami, a nie latac za pilka w krotkich majteczkach.
Chyba, ze chodzi o procent od tej kwoty na prywatne konto gdzies w banku na Bermudach czy w Szwajcarii???


WĘGRY: 
Orban odrzucił pożyczkę MFW


http://niezalezna.pl/32607-orban-odrzucil-pozyczke-mfwPremier Węgier Viktor Orban odrzucił ewentualność skorzystania przez jego kraj z linii kredytowej w wysokości 15 mld dolarów na warunkach Międzynarodowego Funduszu Walutowego.

„Kolejnej rundy negocjacji we wrześniu nie będzie. Węgierska gospodarka wychodzi na prostą i nie zamierzamy korygować naszego budżetu na 2013 rok. Nie spełnimy wygórowanych żądań MFW, ponieważ warunki udostępnienia linii kredytowej uderzyłyby w węgierskie społeczeństwo” – oświadczył Orban.

„Lista żądań MFW jest długa i nie jest zgodna z interesami naszego narodu. Nie zamierzamy przeprowadzać głębokich cięć budżetowych, zwłaszcza w szkolnictwie, opiece zdrowotnej i transporcie publicznym. Nie będziemy zmniejszać zasiłków rodzinnych, podwyższać podatku dochodowego i podatku od nieruchomości, zmniejszać emerytur, zwiększać wieku emerytalnego. Nikt nie będzie nam dyktował, co i kiedy mamy prywatyzować” – zaznaczył premier.

"Nie mamy czego się obawiać. Linia kredytowa miała być tylko ewentualnym zabezpieczeniem na wypadek pogłębienia się unijnego kryzysu" – zapewnił.


No comments:

Post a Comment

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac