Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

30 Jun 2012

Niemy SEJM zaklepał, zaszczepić nas chcą czipem


Nikt się nie wstrzymał, jeden głos przeciw.


PRZYMUS SZCZEPIEŃ DLA WSZYSTKICH
http://www.facebook.com/StopPr...

"Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. 
I to nie jest teoria spiskowa. Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej.
Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci), zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami), oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych. Teraz będzie to wyłącznie pod nadzorem lekarza i pracowników medycznych, nie trzeba już ani policji ani wyroku sądu, wystarczy decyzja lekarza.
Dotąd polski Minister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie "decydował" główny inspektor sanitarny na polecenie unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemicznym. Minister zdrowia zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki.

Utajnione zostają tez dane dotyczące zachorowań (planowany płatny dostęp do danych, tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których jedynym właścicielem będzie sanepid). Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową nad działaniami sanepidu. Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w szpitalach, przychodniach i laboratoriach - wszystko wyłącznie w sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel.

Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych. Uprawnienia sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli.
Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów (również telefonicznych i elektronicznych) osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi (czyli według nowej definicji- wszystkimi chorobami), do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela - i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury wewnętrzne.

Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w sejmie (odbyło się 15,06,2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne. Nikt się nie wstrzymał, jeden głos przeciw.
http://sejmometr.pl/projekt/298,projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-o-zapobieganiu-oraz-zwalczaniu-zakazen-i-chorob-zakaznych-u-ludzi-oraz-ustawy-o-panstwowej-inspekcji-sanitarnej-z-proj#prace"
i Ze strony Piotra Beina
http://grypa666.wordpress.com/
w tej samej sprawie:

ALARM2:
Kne-SS-ejm przygotowuje mordowanie szczepionkami
Myśląca: Ta ustawa powinna byc zaskarzona do TK, jako niekonstytucyjna, bo narusza jedno z praw zagwarantowane Konstytucja: Art. 39.
Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody. 
Przeciez wlasnie szczepionki -a szczegolnie te, ktore wejda do obiegu -nie maja wieloletnich badan na odpowiedniej grupie populacji, nie ma danych o ich szkodliwosci badz pozytywnym oddzialywaniu, wobec czego stanowia eksperyment medyczny.
W tych okolicznosciach uzycie formy przymusu stanowi pogwalcenie prawa nietykalnosci cielesnej (ingerencji w nasze cialo wbrew naszej woli), co jest czynem karalnym.
Bez zgody pacjenta nie wolno wykonac nawet znieczulenia u stomatologa, a co bardziej zapobiegliwi lekarze prosza o poswiadczenie tej zgody na pismie. Podobnie jest przy jakiejkolwiek operacji, czy zabiegu -pacjent musi wyrazic zgode. Natomiast kazda ustawa zwykla musi byc zgodna z ustawa zasadnicza, bo to ona jest najwyzszym prawem w RP.

dodane dzisiaj 1 lipca 2012
ciagle aktualny przebój Macieja ZEmbatego 
SEJM KALEKNo comments:

Post a Comment

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac