Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

13 Nov 2009

Po co komu tyle złota?


Nie wiem czy zauważyliście to już, ale do mnie do domu kilka razy już trafiły ulotki żeby pozbyć sie po korzystnej cenie, 5 funtów za gram, "niepotrzebnej" złotej biżuterii.
Autorzy ulotek wydrukowanych w niepoliczalnych ilościach, kolportowanych we wszystkich dzielnicach i miastach, skupują wszystko co się świeci, pierścionki z oczkiem i bez oczka, łańcuszki, bransolety, złote zęby etc etc.

W centrum handlowym w naszym mieście wystawione są dwa stoiska po kilka metrów kwadratowych każde, gdzie skupują złoto, rozdają ulotki i w ogóle jest fajna atmosfera robienia ludziom dobrze.
 
Aha, - PŁACIMY GOTÓWKĄ! - dodają na każdym kroku.

Jeśli się głębiej zastanowić, to:
1.w momencie wywołania zamieszek i wprowadzenia władzy wojskowej,
2.w momencie bankructwa banków i rządów,
3...(dopisz, co chcesz)
pieniądz papierowy, drukowany na zamówienie rządów, przez bank centralny, federalny czy jak go tam zwał, przestaje się liczyć jako nie mający pokrycia w niczym.
Ludzie będą chcieli kupić cokolwiek i nie będą mogli.
Jeśli dojdzie do zaszczepienia wszystkich przeciwko grypie i jednocześnie zaimplantowaniu w te organizmy bioczipa, tylko te osoby będą mogły mieć możliwość kupowania czegokolwiek, inne niepokorne będą musiały umrzeć z głodu. Tak mi się to teraz rysuje coraz jaśniej.
Złoto bedzie im potrzebne, ono nie straci na wartości.
W czasie II wojny światowej, wiemy co się stało ze złotem zrabowanym ofiarom obozu w Auschwitz i nie tylko.  Do dzisiaj nie wiadomo ile tego jest w szwajcarskich bankach, na czyich kontach i w czyich tajnych skrytkach.

Zdjęcie pochodzi ze zbiorów Hanny Zbroniec 

No comments:

Post a Comment

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac