Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

13 Nov 2009

Jest wielu niedowiarków, nikt nie chce uwierzyć w fakty

Joseph Moshe ostrzegał już w Sierpniu o nadchodzącej pandemii na Ukrainie, mało kto mu wtedy wierzył, ale dziś już wiadomo, że jego przewidywania się sprawdziły. Krótko po ostrzeżeniu został aresztowany za terroryzm i wywieziony najprawdopodobniej do Izraela.
Jego samochód został otoczony przez 4 samochody jednostki specjalnej SWAT, został podstawiony robot, ktory wytwarzał chmurę dymu z gazu pieprzowego, robot zbil szybe w aucie i wpuscil do srodka dym, po czym żołnierze SWAT wywlekli oszołomionego profesora i wywieźli.

Profesor Moshe zaproszony na żywo do Radio PROJEKT CAMELOT przez Kerry Cassidy wraz z dr Bill Deagle stwierdziłc, że jest mikrobiologiem, który chciał przedstawić dowody Stanowej Prokuraturze dotyczące skażonych szczepionek na grypę A/H1N1 produkowanych przez firmę Baxter BioPharma Solutions.
Powiedział, że ukraińskie laboratorium Baxtera w rzeczywistości produkuje broń biologiczną pod postacią szczepionki. Twierdził, że szczepionka zawiera adiuwant (dodatek) mający na celu osłabienie systemu odpornościowego i powtórzone RNA wirusa odpowiedzialnego za 1918 pandemię grypy hiszpańskiej, powodując globalne choroby i masowe zgony. Następnego dnia stało się to co zobaczysz na filmie...

Professor Moshe had called into a live radio show PROJECT CAMELOT RADIO INTERVIEW by Kerry Cassidy with Dr. Bill Deagle claiming to be a microbiologist who wanted to supply evidence to a States Attorney regarding tainted H1N1 Swine flu vaccines being produced by Baxter BioPharma Solutions. He said that Baxters Ukrainian lab was in fact producing a bioweapon disguised as a vaccine. He claimed that the vaccine contained an adjuvant (additive) designed to weaken the immune system, and replicated RNA from the virus responsible for the 1918 pandemic Spanish flu, causing global sickness and mass death. The next day, this happend (see video)...

Czy jeszcze teraz masz wątpliwości komu wierzyć?

No comments:

Post a Comment

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac