Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

17 Apr 2009

I Ty możesz podpisać się pod protestem

Otrzymałem dzisiaj email od ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego, który pozwalam sobie tutaj opublikować, aby nadać mu jak najszerszy obieg. Przypominam, że chodzi o protest przeciwko nadaniu Prezydentowi Juszczence przez Katolicki Uniwersytet Lubelski tytułu Doktora Honoris Causa.   WiktorJuszczenko niczym sobie na ten tytuł nie zasłużył, wręcz przeciwnie o czym piszę poniżej, a parawan rocznicy podpisania Unii Lubelskiej, nie jest wystarczajcym powodem aby mu ten tytuł nadać.  To jest ważne, dlatego podpisałem protest i proszę Cie o to samo, poniżej w liście ks. Zaleskiego znajdziesz instrukcję jak to możesz zrobić. 

Szanowni Państwo! Drodzy Przyjaciele!

Prośba o podpisy pod protestem w sprawie Juszczenki 2009-04-17
 
Od dzisiaj na mojej stronie zamieszczony jest list otwarty do rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=14&nid=38

Mozna się pod nim podpisywac przez najbliższe dni, wysyłając e-mail na adres. Oczywiście nie będe miał żalu do nikogo, kto ma inne zdanie w tej sprawie.

tadeusz@isakowicz.pl lub prezes@albert.krakow.pl 

Prosze podawać imie i nazwisko oraz miasto lub organizację. Akcja jest prowadzona w całej Polsce oraz poza jej granicami.

W imieniu organizatorów bardzo proszę o wsparcie. Każdy podpis jest wazny.

Szczęśc Boże!

ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

duszpasterz Ormian

www.isakowicz.plAby przybliżyć choć w części sprawę ludobójstwa na Wołyniu, zamieszczam tu wystapienie w TVP Kraków ks. Tadeusza Isakowicza - Zaleskiego

No comments:

Post a Comment

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac