Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

19 Apr 2009

Czym jest sukces? Bajka o Kopciuszku 2009


Czy z taką urodą można zostać gwiazdą estrady?
Czterdziestosiedmioletnia Susan Boyle z malutkiej mieściny niedaleko Livingston, robi oszałamiającą karierę po występie w Britain's Got Talent 2009.
To, co przez całe jej życie wydawało się niemożliwe,z powodów o których długo można by się rozwodzić, a to, że nie jest piękna, że nie jest zgrabna, że wyglądem swym przypomina raczej rosłego drwala niźli delikatną kobietę... stało się największą niespodzianką tego programu.
Nie miała lekkiego życia, przy porodzie była umierająca z braku tlenu, co spowodowało trudności w nauce. W klasie koleżanki się zawsze z niej wyśmiewały, to wspomnienie jeszcze dzisiaj sprawia jej ból. Nigdy nie wyszła za mąż, nawet nigdy się nie całowała...
Opiekowała się swoją mamą dopóki ta nie odeszła w roku 2007 w 10 lat po śmierci ojca. Co tydzień chodziła do kościoła i głownie dzięki temu, dzięki śpiewaniu w kościele, jej talent mógł rozwijać się. Kiedy jeszcze żyjąca matka zachęcała ją do śpiewania, coś się wydarzyło, że podobno Susan przestała śpiewać. Aż do tego wieczoru w ubiegłym tygodniu, kiedy zadziwiła cały świat.

Co takiego się stało, że 47. letnia bezrobotna opiekunka socjalna z maleńkiej wioski koło Bathgate, zadziwiła Simona Cowella, nieprzejednanego jurora programu, a jego koleżankę z jury Amandę Holden przyprawiła o łzy wzruszenia?
Kiedy odpowiadając na pytania Simona mowiła, że chce zostać gwiazdą estrady, że ma zamiar zastąpić gwiazdę popularnej telewizyjnej soap opery West End, Elaine Paige, na widowni rozlegały się gwizdy. Jej niezbyt wyszukana sukienka, brak specjalnego makijażu, dziwny męski, zamaszysty krok, powodowały że nie budziła sympatii na widowni, a Simon Cowell jakby się lekko z niej naigrywał. NIkt nie dawał żadnych szans. Dopoki... Dopoki nie zaczęła śpiewać...
Po kilku pierwszych taktach, widownia zamarła po czym rozległy się oklaski i widzowie zaczęli wstawać z miejsc, niesamowite wrażenie, trzeba to zobaczyć, kliknij na link i posłuchaj...

http://www.youtube.com/watch?v=9lp0IWv8QZY

A tu jeszcze raz Susan Boyle która śpiewa wielki przebój Cry Me a River, znany choćby z wykonania Barbry Streisand, z płyty CD nagranej w roku 1999, wydanej przez lokalną gazetę. Płyta została nagrana dla uczczenia millenium 2000 w Whitburn Academy, West Lothian, do której uczęszczał także, nawiasem mówiąc, zwycięzca programu X Factor 2007 Leon Jackson. Jaki to utalentowany okręg ten nasz West Lothian!

No comments:

Post a Comment

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac