Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

23 Mar 2009

Znowu kłamstwa o tzw. polskich obozach koncentracyjnych

Kolejny skandal.

TIMES ON LINE podaje dzisiaj 23 marca 2009, że Austria uwolniła Josiasa Kumpfa, który był strażnikiem w obozie koncentracyjnym Trawniki w Polsce i partycypował w zamordowaniu 8000 cywili w tym 400 dzieci.  Podobno tylko stał nad grobem nad którym wykańczano i dobijano rannych.  Josias Kumpf, poprzednio żołnierz SS, brał także udział w nazistowskiej operacji  kiedy to zamordowano  w ciagu dwóch dni 42 tysiące Żydów. 

Ani słowa o tym, że Polska była wtedy pod okupacją niemiecką i że był to niemiecki obóz koncentracyjny w okupowanej Polsce. Trzeba o tym dosadnie i wielokrotnie mówić, powtarzać. Tak jak "wolne" środki przekazu z uporem maniaka powtarzają po raz n-ty kłamstwa, że to polski oboz koncentracyjny. 

W kolejnym akapicie ponownie powtarza się zbitka słowna, że to polski obóz koncentracyjny, w ktorym zamordowano 8 tysięcy więźniów Trawników - obozu koncentracyjnego w Polsce.

Ktoś, kto w anglojęzycznym świecie nie zna historii Polski, ba, nawet nie wie gdzie Polska leży i myśli sobie, że może jeszcze chodzą po niej białe niedźwiedzie; nie wie, że to Niemcy napadli na Polskę kilka lat wcześniej wspólnie z Sowietami i że to oni wymordowali w Polsce miliony ludzi. Nie wie i nie dowie się z dzisiejszych mediów, że to Niemcy byli sprawcami tych zbrodni. Media używają celowo zastępczego słowa Nazi, naziści, aby wymazać z pamięci i zdjąć winę z Niemców, tym samym winnymi uczynić Polaków(w domyśle-nazistów). Zatem dla przeciętnego czytelnika, mieszkańcy Polski gdzie był ten obóz koncentracyjny byli nazistami, nie Polakami tylko Nazistami. Usiłuje się wprowadzić w świadomośc niedouczonego społeczeństwa zachodu, szczególnie młodych ludzi, ktorzy ani myślą o historii, bo dla dzisiejszych 20 latków, II wojna światowa to już prehistoria, takie perfidne kłamstwa.

Zatem, protestujmy gdzie się da, przeciwko oficjalnemu zakłamywaniu historii przez nawiększe koncerny medialne. Poza Timesem, rownież Reuters  i DPA użyli dzisiaj tych samych słow. Reuters i Times wycofać ani przeprosić nie chce. Tymczasem za podobny błąd kaja się niemiecka agencja DPA, która wystosowała do MSZ pismo z przeprosinami. "Dziennikarze wyrazili ubolewanie z powodu popełnionego błędu i własnej bezmyślności" - pisze o podwładnych szef działu zagranicznego DPA, dr. Heinz-Rudolf Othmerding.

Nie dajmy sobą manipulować. Trzeba myśleć, i pamiętać historię, bo kto kontroluje przeszłość, ten  kontroluje również i przyszłość, jak powiedział  mój ulubiony George Orwell.

całość na stronie: http://www.timesonline.co.uk/tol/news/world/article5961333.ece

Austria sets free deported ex-Nazi guard Josias Kumpf

(Mark Hertzberg/AP)

Josias Kumpf was a guard at the Trawnik concentration camp in Poland. He allegedly stood over a pit of executed prisoners and shot those who had survived

Bojan Pancevski,Vienna 

Austria has set free a former Nazi concentration camp guard who was extradited by the US for allegedly participating in the massacre of more 8,000 civilians, including 400 children. 

Josias Kumpf, a former member of the SS, participated in the Nazi operation Harvest Festival in November 1943 when more than 42,000 Jews were murdered over two days.

According to the US Justice Department, Mr Kumpf, 83, who immigrated to America from Austria in 1956, helped to kill about 8,000 inmates of the Trawniki concentration camp in Poland. He allegedly stood guard over a pit where prisoners were being executed and “finished off” the wounded.

No comments:

Post a Comment

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac