Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

26 Mar 2009

Demokracja czyli Nowy Porządek Świata (New World Order)

Dzisiaj obejrzysz z przyjemnością ciekawy wywiad, ostatni wywiad udzielony przez Aarona Russo w 2007 roku dziennikarzowi Alexowi Jonesowi, stanowiący poniekąd jego osobisty testament. Tu pierwsza część, dalsze oraz inne rewelacyjne materiały znajdziesz na:

http://www.youtube.com/watch?v=S3vLCwXnroQ

Aaron Russo był wielokrotnie nagradzanym producentem i reżyserem filmowym. W czasie swojej barwnej kariery filmowej i artystycznej napotykał na różnorodne przeszkody stawiane mu przez amerykańską administrację rządową, wskutek czego postanowił zaangażować się w politykę własnego państwa. Kandydował na gubernatora Nevady, założył Partię Konstytucyjną a w 2004 roku ubiegał się o urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jego dalszym planom politycznym i filmowym położyła kres choroba nowotworowa. Mimo to w roku 2006 podjął się wyreżyserowania i wyprodukowania filmu dokumentalnego "America: Freedom to Fascism". 
Na krótko przed swoją śmiercią założył www.RestoreTheRepublic.com. Zmarł 27 sierpnia 2007 w wieku 64 lat.
Był prawdziwym bojownikiem o wolność i takim też zapamiętali go jego najbliżsi.

Aaron Russo wyjawia w tym wywiadzie szczegóły ostatecznych celów nowego ładu światowego (New World Order's Ultimate Agenda), mówi m.in.: 
>....słowo "demokracja" w ustach George'a Busha oznacza "wolność". Nie, demokracja to to samo co nowy porządek światowy. Czysta demokracja nie jest synonimem wolności lecz jej przeciwnością. Demokracja jest najgorszą formą ustroju jaka tylko może być, kiedy to większość rządzi i kiedy rząd może narzucić ci wolę większości. Nie obchodzi mnie większość, kieruję swoim życiem tak jak chcę...<

1 comment:

  1. " Nie obchodzi mnie większość, kieruję swoim życiem tak jak chcę..."

    To najważniejsza sekwencja podsumowująca niczym motto to wszystko o co warto kopie kruszyć ..

    W pełni się z Tobą Piotrek zgadzam

    ReplyDelete

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac