Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

25 Oct 2012

Leczenie raka w 4 dni!!!Dr Simoncini 
- naturalne leczenie raka 
dwuwęglanem sodu 


Leczenie raka czyli nowotwór to grzyb uleczalny. 
Ukrywane fakty na temat zdrowia

Na stronie 
http://hipokrates2012.wordpress.com/2012/04/09/leczenie-raka-czyli-nowotwor-to-grzyb-uleczalny-ukrywane-fakty-na-temat-zdrowia/
znalazlem fantastyczny (doslownie) artykul i filmy o mozliwosci wyleczenia raka w kilka zaledwie dni.
W skrocie powiem tak, rak to grzyb, ktory sie zywi slodkosciami, trzeba go nakarmic miodem zmieszanym z soda oczyszczona, ktora go zabije w kilka zaledwie dni. Zobacz to na filmie z dr  Simoncini. 
Zapomnij o wszystkim co wiesz o raku z dotychczasowych doswiadczen. 
Dodam ze przemysl farmaceutyczny zwalcza dra Simonciniego jak najwiekszego wroga. Bo rzeczywiscie, on  i jego metoda zabierze  przemyslowi farmaceutycznemu pieniadze. 
Zgraj sobie material na twardy dysk, bo w momencie wprowadzenia cenzury Internetu, te wszystkie strony z lekami naturalnymi znikna w pierwszej kolejnosci. Nie dajmy sie.
Tutaj zamieszczam tylko wstepny fragment tekstu. ZApraszam na strone, ktorej adres podalem powyzej.
I wracaj tutaj po inne rewelacyjne wiadomosci.


Nowotwór to grzyb…  uleczalny

Greg O’Neill 7.2.2012, tłumaczenie Ola Gordon, korekta-skrót Piotr Bein

Pomóż w szerzeniu prawdziwej wiedzy. Materiał w pdf przeslę na żądanie wysłane do Age-Reversal@aon.at. Napisały do mnie osoby, które znały pielęgniarkę Rene Caisse, która otworzyła klinikę nowotworową w Bracebridge (Ontario) i wyleczyła nieuleczalnie chorych, wcześniej odesłanych przez co najmniej 2 lekarzy do domu, by umrzeć. Establiszment medyczno-farmaceutyczny okłamuje nas, bo nadal z nas zdzierają miliardy leczeniem chemioterapią i radiacją, które zabijają komórki i organy, powodując długą i bolesną śmierć. Pomóżmy zatrzymać to szaleństwo, dzieląc się prawdą. Dziękuję!

Nowotwór to grzyb … uleczalny

Ok. 8 mln ludzi umiera rocznie na raka, największą przyczynę zgonów w wieku poniżej 85 lat; w samym USA – ponad pół mln rocznie, 1 na 4 zgony. Globalna liczba wzrośnie do 12 mln do 2030 r. Z dnia na dzień odbierają nam swobody, by chronić obywateli przed terroryzmem, kiedy ci wszyscy cierpią i umierają z powodu choroby, leczenia której systematycznie odmawia klika medyczno-farmaceutyczna. Organizacje charytatywne zbierają ogromne sumy na finansowanie badań ‘nad środkiem’, którego establiszment nie chce znaleźć. Wspólnie możemy to zmienić.

Wielka Farmacja nie ma zamiaru wyleczyć raka, bo ciągnie ogromne zyski z leczenia środkami wyniszczającymi, zabijania truciznami typu chemioterapia. 
Nie chodzi nawet o pieniądze. 
Chcą, by ludzie cierpieli i umierali przedwcześnie – metoda redukcji populacji. 

Wraz z agencjami rządowymi natychmiast stawiają na celowniku każdego spoza Wielkiej Farmacji, kto odkrywa skuteczny sposób na raka. 
Taki jest włoski lekarz, Tullio Simoncini; wspaniały i odważny, nie poddał się naciskom, kiedy odkrył, jak leczyć raka, grzyba wywołanego przez candida (organizm drożdżopodobny, żyjący w małych ilościach nawet w zdrowym organizmie). 
Kiedy candida przybiera formę dużego grzyba, mogą wystąpić poważne problemy, łącznie z rakiem. Mój przyjaciel, Mike Lambert: Grzyb, a zwłaszcza candida, żyje pożerając organizm żywiciela (ciebie), rozpuszczając go. Potrzebuje też twego organizmu do rozmnażania […] 
Chory odczuwa chroniczne zmęczenie, często przypisywane  kolonizacji candidy. Czuje się źle fizycznie i psychologicznie. 
Wg Simoncini, rak to infekcja grzybowa candida, a nie dysfunkcja komórek, błędnie podawana jako przyczyna raka przez konwencjonalną medycynę.

Czytaj dalej na podanej powyzej stronie.

No comments:

Post a Comment

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac