Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

22 Oct 2012

Free Your Mind


Zagadnienia „smoleńskie” (3)
Free Your Mind
Wykład 3. 
Problem polskich badań tego, co się wydarzyło 10 Kwietnia (cz. II)


znajdz poprzednie czesci samodzielnie, bez problemu, warto.Na zewnątrz warunki były fatalne. Chmury wisiały nisko i szczelnie zasłaniały ziemię (...). Kapitan Arkadiusz Protasiuk wiedział, że musi  wylądować.  Czekał  na  upragniony  awans  na  stopień  majora.  Udane  lądowanie  w  obecności  prezydenta  i  szefa  Sił Powietrznych, generała Andrzeja Błasika, mogło mu tylko w tym pomóc. Ale istniało też duże ryzyko. Porażka, czyli lot na lotnisko zapasowe, mogła pogrzebać wszystkie jego zawodowe marzenia (...).
Samolot schodził w dół ścieżką wymyśloną przez dowódcę. Ten kurs nie miał absolutnie nic wspólnego z glisadą wyznaczoną dla lotniska. Kontroler podawał kolejne informacje, dowódca nie odpowiadał. Nie miał czasu na rozmowę z wieżą, był skupiony na poszukiwaniu pasa. Zapewne miał nadzieję, że za chwilę zobaczy światła reflektorów APM ustawionych jako bramka wlotowa na pas. A potem spokojnie wyląduje. Przecież udało się kolegom z jaka, więc powinno i im się udać. Najważniejszy był czas. Nie było mowy o locie na lotnisko zapasowe ani nawet o odejściu na drugi krąg. Za chwilę przecież miały się zacząć  uroczystości w Katyniu.
Właściwie Lech Kaczyński już był spóźniony.  Załoga cały czas szukała wzrokiem lotniska (...)1


Podstawowy,  fundamentalny problem  (związany  z  10-tym  Kwietnia),  jakiego  do  tej  pory nie rozwiązali ani specjaliści od hipotezy wypadkowej, ani ci od „dwuwybuchowej”, to ten, czy zapisy – urządzeń, rozmów w kabinie pilotów etc. (zapisy uznane za „twarde materiały dowodowe”) to faktyczne, fizyczne ślady „lotu Protasiuka”...


______________________________
1 OL-1, s. 152-153, 154-155. Takich kwiatków w publikacjach „komisji płk. Latkowskiego” jest więcej.

Reszta na stronie:

http://fymreport.polis2008.pl/wp-content/uploads/2012/10/ZS-FYM-3.pdfNo comments:

Post a Comment

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac