Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

21 Feb 2011

NIesiołowski - pierwszy cham RP

Niebywałym chamstwem wykazał się Niesiołowski w czasie zadawania pytan przez poslow w trakcie debaty smolenskiej.
Ilez trzeba miec w sobie podlosci i nienawisci do POlski, do POlakow, aby w polowie zdania przerywac poslom zadawanie pytan w NAJWAZNIEJSZEJ DLA POLAKOW DZISIAJ SPRAWIE.
Co za cham. Zeby nie powiedziec: bydlak.
Wstyd mi za niego, za jego rechotanie i dzika satysfakcje gdy nie dopuszcza do zadawania niewygodnych dla Tuska i jego (nie)rządu pytan.
POczekac chwile i cenzura wejdzie nie tylko do Sejmu ale i Internetu, juz zostaly podpisane porozumienia pomiedzy zydowskimi osrodkami decyzyjnymi i Google.
Na stronie
http://www.youtube.com/watch?v=TCwR07qihVs
jest transmisja z Sejmu RP z tymi pozalowania godnymi wybrykami chamskiego Niesiolowskiego.
Wklejam tu rowniez z YouTube ponizej link do transmisji.


Dla przypomnienia o tym oszuscie i choragiewce na wietrze kilka cytatow z jego wypowiedzi:

Uważam, że PO to twór sztuczny i pełen hipokryzji. Oni nie mają właściwie żadnego programu. Nie wyrażają w żadnej trudnej sprawie zdania. Nie występują pod własnym szyldem, bo to ich zwalnia z potrzeby zajmowania stanowiska w trudnych sprawach. To jest oczywiście gra na bardzo krótką metę. Udają, że nie są partią, a nią są. Udają, że wprowadzają nową jakość, że są tam nowi ludzie. (...) O PiS nie chcę mówić. Tam są moi przyjaciele. (...) Samego PiS nie chcę oceniać, jest tam dużo wspaniałych ludzi.
Stefan Niesiołowski - w wywiadzie "Naśladujmy Litwę", Życie 01.08.2001

Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.
Stefan Niesiołowski - "Świecące pudełko", Gazeta Wyborcza 19.09.2001

No comments:

Post a Comment

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac