Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

23 Feb 2011

Donald Tusk w jarmułce

Wszystko co robi Platforma pod przewodnictwem sloneczka Peru, nie jest niestety pozbawione sensu.
Jesli sie przyjmie za pewnik, ze Tusk zostal powolany po to aby zlikwidowac Polske, to wszystko sie zacznie ukladac i do siebie pasowac jak klocki Lego. Nawet zamach smolenski.
To tyko kwestia czasu a POlska, gdy zostanie juz na dobre wyceniona, po kawalku bedzie oddawana za dlugi jakie nasze rzady zaciagaly na pokrycie swojego urzedowania i nie-rzadzenia.
JUz od kilku miesiecy mowi sie o wyjeciu lasow spod zarzadu lasow panstwowych. Po co? Ano wlasnie po to, aby je sprzedac temu kto da wiecej. I tylko zeby to nie byl Polak.
Przypomnijmy sobie jak sprzedawano domy towarowe Centrum w Warszawie za Lewandowskiego i Balcerowicza. POszly za jakies 10 procent wartosci towaru, ktory byl wtedy na polkach tych sklepow i w magazynach, nie mowiac o wartosci ziemi na ktorej staly.
Przypomnijmy sobie jak poszly w obce rece nasze banki za 10 procent wartosci tego co bylo wtedy na kontach, czyli za czesc naszych oszczednosci!!!
A polskie stocznie? A kopalnie? Huty?
Rzad Tuska doprowadzil do ruiny nasza gospodarke i teraz musi za to zaplacic.
Czym?
Ano wlasnie naszymi lasami, Parkami Narodowymi i ziemią. POtem pojda pod mlotek jeziora i wybrzeze Baltyku. Kiedy juz nie bedzie nic do sprzedania, okaze sie, ze nie jestesmy juz u siebie, bo Polski juz nie ma. Bedzie tu Judeopolonia, o ktorej napisal wspanialy podrecznik do historii Andrzej Szczesniak, niestety nie zatwierdzony przez ministerstwo do uzytku szkolnego, a szkoda, bo takie informacje 20 lat temu mialy wieksza wartosc, mozna bylo inaczej wybierac.

2 comments:

  1. Podobno miniatura kuli ziemskiej umieszczona jest w czarnych klockach ortodoksów, które to mają pod jarmułkami podczas modlitw. Nam pozostaje tylko modlić się, aby nie do końca ich modlitwy się spełniły. Katolicy przegrywają. Wartość ich modlitw nie dorównuje wartości diamentów i złota. Dlaczego można ich nie lubić. Sami na to ciężko pracują - nikogo obcego nie dopuszczając. Szalom.

    ReplyDelete
  2. Podobno miniatura kuli ziemskiej jest umieszczona w czarnych klockach ortodoksów, które mają pod jarmułkami podczas modlitw. Nam pozostaje tylko się modlić, aby nie do końca ich modlitwy się spełniły. Na razie katolicy przegrywają, gdyż wartość ich modlitw nie opiera się o diamenty i złoto. Dlaczego Żydzi bywają nielubiani? - ciężko na to pracują nikogo innego nie dopuszczając. Szalom.

    ReplyDelete

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac