Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

16 Sep 2010

Żenada


Komorowski powiedzial, ze podjął decyzję o zabraniu krzyża w oparciu o ustalenia soboru watykańskiego.
Jego urzędnik powiedział, że o ósmej rano podszedl do krzyża, potem przyszło czterech ludzi(?), obrócili krzyż, przechylili i poniesli do kaplicy w pałacu. Dodał, że wnieśli go głównymi drzwiami, tak jakby to mogło mieć tutaj decydujące znaczenie.

Ich plan jest taki, aby krzyż zawłaszczyć dla grupy 28 członków rodzin i powieźć go do Smoleńska w asyscie pani Komorowskiej, która w ten sposób chce wejśc do polityki , a następnie umieścić go w Kościele św. Anny.
Bocznymi drzwiami, podstępem i wbrew woli większości zainteresowanych rodzin oraz tysięcy Polaków, którzy czekają na pomnik w tym miejscu.

Jarosław Kaczyński wypowiedział dzisiaj prorocze słowa, że pomnik w tym miejscu powstanie, ale dopiero jak zmieni się władza. Czyli po wyborach. Na pewno nie prędzej.

Odnoszę wrażenie, że to podstępne wyniesienie krzyża, to prowokacja służb specjalnych, aby wywołać rozruchy i je spacyfikować.
W Polsce za komuny do zmiany władzy zawsze dochodziło po krwawych przewrotach.
A to, że zostaliśmy oddani przez Zachód pod pantofel Rosji to wiadomo już od dokładnie roku, od 17 września, kiedy Obama wycofał się z ustawienia tarczy rakietowej w Polsce. Tym samym oddał nas pod bambosz Putina.
Od tamtego czasu służby przygotowywały przewrót i po drodze "wydarzyła się" ta katastrofa.
My wiemy kto za tym stoi, ale zastanawiając się jak z tego wybrnąć, w sumie mamy dylemat. Bo wiadomo, że sami wojny sowietom nie jesteśmy w stanie wypowiedzieć bo nie ma armii ani dowództwa.
Nie ma już też takiego dowództwa, które mogłoby podjąć przewrót wojskowy w celu objęcia władzy, a co dopiero walki z sowietami. W dwóch katastrofach lotniczych zginęli wszyscy najważniejsi. I co dziwne, nikt nie poniósł za to żadnej odpowiedzialności, nikomu z otoczenia Tuska nie spadł włos z głowy.

UNI w skrytości i w tajemnicy, żeby się świat nie dowiedział, 70 lat temu wybili w Katyniu strzałem w tył głowy kwiat polskiej armii i do dzisiaj bronią się żeby to w pełni przyznać i oddać świadectwo prawdzie. W sumie Rosjanie tego nie zrobili tylko NKWD, a wiadomo kto tam służył. Dlaczego Rosjanie mają się przyznawać do niepopełnionej winy?

Pięć miesięcy temu, 10 kwietnia, zlikwidowali w perfidny sposób kolejny kwiat Narodu Polskiego, najważniejsze osoby w państwie, które im w jakiś sposób przeszkadzały, ale tym razem już przy otwartej kurtynie, na oczach całego świata, pod kamerami satelitów, przypadkowych obserwatorów i dziennikarzy. Robią sobie co chcą.

Dzisiaj, dowiaduję się, że Klich czeka jak na zbawienie na kolejną porcję dokumentów we wtorek, I cóż to mają być za dokumenty?

Cytat z PAP:
"Pułkownik Edmund Klich, przedstawiciel Polski akredytowany przy Międzypaństwowym Komitecie Lotniczym, poinformował w zeszłym tygodniu, że MAK przygotowuje się do przekazania dwóch dokumentów: instrukcji technicznej i instrukcji użytkowania w powietrzu. Obie znajdowały się na pokładzie rozbitej maszyny."

Tak jakbyśmy tych dokumentów nie znali wcześniej?To jak ci piloci latali na tych TU 154, bez instrukcji? Na pałę? Na nosa? Ktoś nam chce zrobić znowu wodę z mózgu. Widać jak się z nami bawią w kotka i myszkę.

Diabelskie koło, diabelski młyn, po co jedliśmy tę żabę,
skoro wszystko wraca na swoje miejsce po 20 latach?

Suzin i Wojtczak wracają do telewizji.
Czekać tylko, a wrócą wtorkowe konferencje prasowe Urbana.
Bo, że Czterej Pancerni zagościli na stałe i na okrągło w TV, we wszystkich programach na zmianę, na okrągło, żeby wychować kolejne pokolenia na kłamstwie i propagandzie, to już wiadomo od dawien dawna.

Jutro 17 września. Pamiętam, jak z jakąś wielką tajemniczością i obawą o to jak to zrozumiemy, dowiedzieliśmy się o samobójstwie Witkacego, o jego proteście przeciwko wkroczeniu sowietów do Polski.

Co nas teraz czeka?
Czy zaświeci dla nas jeszcze słoneczko?
That is the question.


foto i grafika Hanna Zbroniec
24998

2 comments:

 1. Dlaczego piszesz Pan,Panie Kolego:
  "W Polsce za komuny do zmiany władzy zawsze dochodziło po krwawych przewrotach."Prosze o wyjasnienie, jestem mlodym lekarzem i oprocz paru bab z zaba na glowie nie mam z kim pogadac o historii naszej Ojczyzny.
  Z powazka
  HewRyk Zezbroi

  ReplyDelete
 2. Panie Kolego,
  dziekuje za wyjasnienie w dyspucie elektronicznej.Z dolu juz przepraszam, za zaklocenie spokoju.Szczerze?Pozostaje we wzruszeniu, ze Pana zaangazowanie jest permanentne, znaczy calodobowe.Baby odpadaja.Zaby pozostana ewentualnoscia do przelkniecia, jesli dobrze przyprawione. Zapraszam Panie KOlego do mojego gabinetu odnowy.POdniesiemy jakosc krazenia.Czujac jednak oddech na plecach takich jak Pan zastanawiam sie czy nie wybrac zaby. Dla spokoju, Pan zapytasz?Nie, dla pokornego swietowania Dnia Swietego i tego Powszedniego.Ciekawe czy kiedys jak Polak z Polakiem siadziemy przy jednym stole.I wcale nie mysle o tym kulawym, okraglym...Bóg zapłać za solidne wyjaśnienie.
  Hewryk Zezbroi

  ReplyDelete

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac