Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

5 Sep 2010

Całe ludzkie bydło będzie zaczipowane do 2017rWydaje się, że to już ostatnie przygotowania do zaczipowania ludzkości.
Tłumaczą to tym, że muszą wiedzieć czy jesteś tym za kogo się podajesz,
a wszystkie te dane identyfikacyjne będą zapisane w mikroskopijnym czipie,
który każdy będzie miał wszczepiony pod skórę na zewnętrznej stronie dłoni.
Przywiozą cię do szpitala po wypadku, skaner zaraz odczyta kim jesteś i czy cię stać na leczenie, ile masz kasy na koncie, na co chorowałeś w przeszłości i czy rokujesz nadzieję na poprawę. Jeśli nie, to zapomnij o leczeniu, nawet cię nie wybudzą.

Dotychczasowe próby identyfikacji za pomocą czytnika źrenicy oka czy linii papilarnych zdają egzamin, w niektórych zakładach pracy, portach lotniczych, nocnych klubach, na zamkniętych plażach etc... etc..., jednak dla pełnej kontroli ludzkości potrzebują czegoś więcej.

Czip zastąpi wszystkie dokumenty osobiste włącznie z kartą bankomatową,
zatem po wycofaniu gotówki z obiegu, po wielkim krachu finansowym, do którego wszystko zmierza, nie będziesz mógł bez czipa już nic kupić ani sprzedać. Tak jak jest zapisane w Piśmie.

Jeśli podpadniesz w jakikolwiek sposób, to będą cię mogli wyłączyć.
Przy pomocy takiego czipa, można rownież sterować nastrojami społecznymi, wywoływać odpowiednie, pożądane lub nie, stany psychiczne, kontrolować nastroje społeczne, prowokować rozruchy i pacyfikować je.

To co oglądaliśmy na filmach science fiction ponad 20 lat temu na naszych oczach staje się realną rzeczywistością.
Sam tytuł materiału filmowego na Youtube jest szokujący, bydło ludzkie, ale jeśli się zapoznasz z innymi dokumentami, to przypomnisz sobie, że my dla nich jesteśmy goim - zwierzęta, czyli po prostu bydło.
Możesz o tym poczytać w jednej z książek skazanych na przemilczenie, a znajdziesz ją tutaj: http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_105.html


No comments:

Post a Comment

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac