Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

3 Sep 2009

Zaczęło się !!!To już nie przelewki, zaczęło się 1 września 2009r. w USA w stanie Maine. W 70 lat po rozpętaniu przez Niemcy i Sowiety II Wojny Światowej. Wtedy socjalistom i komunistom nie udało się zawładnąć całym światem, teraz mają nadzieję...

Czytaj koniecznie codziennnie http://grypa666.wordpress.com Tylko tutaj znajdziesz wszystkie aktualne wiadomości i ostrzeżenia.


Stan Maine proklamuje stan wyjątkowy z powodu pandemii H1N1, (TheFluCase.com) (szybkie tlum. Piotr Bein 3.09.2009)

1 września gubernator Maine John Baldacci podpisał dekret, który ustanawia w tym stanie prawo stanu wyjątkowego na miejsce dotychczasowego – cywilnego. Główną kontrolę obejmuje Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i ONZ. W celu uzasadnienia deklaracji stanu wyjątkowego, który odbierze obywatelom Maine podstawowe prawa, wykorzystano pandemię “świńskiej grypy”.
Proklamację wydano na podstawie ogłoszenia przez WHO poziomu 6 pandemii (11.06.2009) oraz odnowienia przez sekretarz departamentu zdrowia i opieki społecznej Kathleen Sebelius (26.04.2009) zapisu w prawie służb zdrowia publicznego — informuje proklamacja stanowego stanu wyjątkowego.
Ośrodek Kontroli Chorób CDC w Maine ma “dostarczyć” wystarczającej ilości szczepionek na świńską grypę, aby zaszczepić wszystkich obywateli tego stanu. Wygląda na to, że w dekrecie uchylono odpowiedzialność za jakiekolwiek szkody wyrządzone szczepieniem. Nie wymienia się wprost, że szczepienia będą przymusowe, lecz zarówno przymus jak i wydają się być dopuszczalne według przepisów stanu zagrożenia cywilnego w Maine.
John Baldacci

Opublikowany w Jane Burgermeister, USA i Kanada, tłumaczenia | Komentarzy: 76 »

No comments:

Post a Comment

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac