Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

29 Jan 2013

To juz koniec TUSKA

Skoro TVP oglosila,
ze chce wyemitowac film Anity Gargas Anatomia Upadku,

skoro Prokuratura Generalna oglosila
ze General Blasik nie byl w kabinie ani nie wypowiadal zadnych slow, na ktorych zbudowano cala konstrukcje klamstwa smolenskiego przez MAK i komisje Millera,

to nalezy wnioskowac,
ze juz niedlugo nastapi koniec Tuska.

Pytanie tylko w jaki sposob sie go pozbeda.

"Normalnie" zmiana wladzy za komuny odbywala sie przez prowokacje i rozruchy wywolane podwyzka cen miesa itp. Komitet Centralny PZPR powolywal nowego pierwszego sekretarza,
i juz od dzisiaj mialo byc lepiej, a winnych wypaczen miano ukarac.
Jak zwykle nigdy nikomu wlos z glowy nie spadl.

Nawet dzisiejszy komunikat o oskarzeniu Kociolka i jego dwoch kumpli z wojska za strzelanine w Grudniu, za smiertelne ofiary 1970,  nie robi juz zadnego wrazenia. Nikt juz nie wierzy, ze ktokolwiek zostanie za to ukarany. A tym bardziej czlonkowie kierownictwa nieboszczki PZPR.
Tym bardziej ze "ludzi honoru" wylaczono z tej sprawy.

Zatem na dwoje babka wrozyla.
Albo ci, ktorzy rzadza rzadzacymi nami zdecydowali o zmianie i maja juz nastepce TUSKA, czyli Komorowski wraz ze sluzbami przejal inicjatywe, albo tez TVP i PG same z siebie doszly do wniosku ze czas juz sie wycofac z klamstwa, ale na to raczej nie liczmy, czyli to pierwsze "albo".

Zatem, wchodzimy w nowy etap historii bolszewickiej w POlsce. Teraz dokreca dopiero srube, aby wywolac zamieszki uliczne i wprowadzic stan wojenny aby dokonac zmiany wladzy na kolejne marionetki zalezne tym razem juz tylko od Putina z pominieciem Merkel.

Pozyjemy, zobaczymy.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<


„Nasz Dziennik” ujawnia: Sensacyjne fakty ze śledztwa smoleńskiego. Prokuratura wojskowa, która prowadzi śledztwo smoleńskie, jednoznacznie dementuje spekulacje komisji Jerzego Millera.

„Nie ma żadnych okoliczności, które mogłyby uprawdopodabniać tezę o wywieraniu przez gen. Andrzeja Błasika wpływu na pracę i decyzję załogi samolotu” – czytamy w piśmie prokuratury podpisanym przez mjr. Jarosława Seja, jednego z referentów w śledztwie smoleńskim.

Dzień po emisji filmu National Geographic „Katastrofa w przestworzach: Śmierć prezydenta” prokuratura wojskowa wyraziła zgodę na przekazanie do publicznej wiadomości treści jednego ze swoich procesowych postanowień.

Jego sentencja nie pozostawia żadnych wątpliwości – gen. Andrzej Błasik nie wywierał żadnej presji na załogę Tu-154M 10 kwietnia 2010 roku.

Więcej na ten temat w jutrzejszym wydaniu „Naszego Dziennika”.

http://naszdziennik.pl/polska-kraj/22359,prokura...

A oto jaka byla nagonka na Generala.No comments:

Post a Comment

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac