Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

15 Nov 2012

New World Order, Homoseksualisci, HOMOPROPAGANDA UNIJNA


Informacja sprzed dwoch lat, 
znalazlem ja W BIULETYNIE Patriotycznego Ruchu Polskiego na stronie www.wicipolskie.org , ktora polecam. 
Jak widac, krok po kroku globalisci wprowadzaja swoje nowe porzadki. 
New World Order.
To co bylo dwa lata temu stalo sie cialem. Dzisiaj juz kilka krajow europejskich wprowadzilo ustawy o zwiazkach homoseksualnych, a niektore takze daja im prawo adopcji dzieci. 


W Wielkiej Brytanii znany piosenkarz Elton John stara się ze swym partnerem, znaczy się - "małżonkiem", o adopcje drugiego dziecka. I na pewno to załatwi pozytywnie dla nich.
Jest aktualnie na fali, a to, ze jest znanym celebryta, na pewno mu w tym pomoze i da "dobry" przyklad innym.W BIULETYNIE PRP znajdziesz ciekawe , wazne informacje, niedostepne gdzie indziej, oraz m.in. fragmenty ksiazki Albina Siwaka "Bez strachu". Polecam te strone, poszukaj, a znajdziesz wiele waznych spraw.Parlament Europejski otwiera furtkę związkom homoseksualnym
Parlament Europejski przyjął skandaliczne sprawozdanie w sprawie uznawania aktów cywilnych. W sprawozdaniu napisano, że Parlament Europejski „zdecydowanie popiera plany umożliwiające wzajemne uznawanie skutków prawnych aktów cywilnych” i wezwano wszystkie państwa do podjęcia „dalszych wysiłków na rzecz zmniejszenia barier dla obywateli, którzy korzystają z prawa do  swobodnego przemieszczania się, szczególnie w odniesieniu do dostępu do świadczeń społecznych, do których mają prawo i prawa do uczestniczenia w wyborach lokalnych”.

Mimo podjętych wysiłków obrońców tradycyjnych wartości, w szczególności małżeństwa heteroseksualnego, eurodeputowani przyjęli skandaliczne sprawozdanie, które może być wykorzystywane przez homoseksualistów do wymuszania na sądach orzeczeń, które pozwolą na legalizację we wszystkich państwach członkowskich UE tzw. małżeństw tej samej płci.


Zgodnie z wytycznymi zawartymi w sprawozdaniu odnośnie uznawania przez państwa UE aktów cywilnych innych państw, a także zgodnie z prawem do swobodnego przemieszczania się obywateli UE, pary homoseksualne, które zalegalizowały swój związek w danym państwie, będą mogły próbować domagać się od władz innego państwa uznania ich „małżeństwa” oraz przyznania wszystkich związanych z tym przywilejów, w tym prawa do adopcji dzieci. Gdy Parlament Europejski przyjmie stosowną rezolucję w tej sprawie, państwa członkowskie nie będą mogły odmówić zastosowania się do tych wytycznych.

„Małżeństwa osób tej samej płci” są uznawane w siedmiu państwach UE, w tym m.in. w Holandii, Hiszpanii, Portugalii, Belgii i Szwecji. Niektóre kraje przyjęły prawo o tzw. związkach partnerskich, które de facto przyznają prawie takie same uprawnienia parom homoseksualnym co heteroseksualnym małżeństwom.

Organizacja European Dignity Watch [EDW] zwraca uwagę, że jeśli lobby homoseksualnemu uda się doprowadzić do uchwalenia rezolucji w tej sprawie, oznaczać to będzie poważne naruszenie zasady subsydiarności, gdyż państwa członkowskie, które nie uznają „małżeństw osób tej maje płci”  teraz będą niejako zmuszone do ich legalizacji. Członkowie EDW obawiają się, że homoseksualiści z innych państw będą masowo przyjeżdżać do krajów w których „homo-małżeństwa” są legalne, aby następnie wymuszać ich uznanie w swoich krajach.
Źródło: LifeSiteNews.com, ASPATRIOTYCZNY RUCH POLSKI
  NR 255                                            15 XII 2010 R.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
N O W Y J O R K , C H I C A G O , T O R O N T O , B E R L I N , W A R S Z A W A .
PATRIOTYCZNY RUCH POLSKI W INTERNECIE: www.wicipolskie.org

No comments:

Post a Comment

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac