Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

25 May 2010

Czy zagraża nam Rosja? Grzegorz Braun i Robert Kaczmarek gośćmi Tomasza Sakiewicza, redaktora naczelnego Gazety Polskiej

Komu wierzyć? Ja nie mam wątpliwości.
Gazeta Polska i Niezależna Gazeta Polska - Nowe Państwo są zagrożeniem dla porządku pookrągłostołowego. Stąd nagonka na niezależna prasę w mediach tzw polskojęzycznych, które są w większości w obcych nam rękach. Jest tylko jedna Polska, POlska, której właściwie już jakby nie było, Nie ma Prezydenta, rząd jaki jest, każdy widzi, premier dopiero po osiemnastu dniach od początku powodzi "dojrzał" do zwołania konferencji prasowej, a parlament ma na głowie zypełnie inne sprawy niż te, którymi żyją dzisiaj Polacy po katastrofie w Smoleńsku i w czasie największej od setek lat powodzi, jaka przewala się w tej chwili przez Polskę. Politycy mają w głowie teraz tylko jedno. Wybory prezydenta.

Oto filmowa relacja ze spotkania z Grzegorzem Braunem i Robertem Kaczmarkiem, współtwórcami takich filmów jak "Plusy dodatnie, plusy ujemne" czy "Towarzysz generał". Temat dyskusji brzmiał: "Czy zagraża nam Rosja". Spotkanie prowadził Tomasz Sakiewicz.

Całość na stronie: http://niezalezna.pl/article/show/id/34565
zobacz też inne artykuły. Warto.
Reszta na stronie Niezależnej

18464

2 comments:

  1. G. Braun i R. Kaczmarek nie stworzyli "Solidarni 2010" tylko J. Pospieszalki i Ewa S.

    ReplyDelete

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac