Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

13 Mar 2010

I Dreamt a Dream with Susan Boyle

Nie uwierzysz!
Dzisiaj była u nas w Livingston gwiazda, która zaświeciła pełnym blaskiem w ubiegłym roku śmiałym występem w Britain's Got Talent. Simon Cowell pokładał się wtedy ze śmiechu gdy ją zobaczył na scenie. Ale gdy usłyszał pierwsze słowa piosenki z "Nędzników", szczęka mu opadła i poddał się jej urokowi.

Nie wygrała wtedy, wyprzedziła ją grupa taneczno ekwilibrystyczna, ale dla Susan zaczęła się wtedy światowa kariera. 

Dopiero co wróciła ze Stanów i wpadła na kawę do Marks & Spencer w Livingston, zresztą nie pierwszy to już raz.  W ubiegłym roku  była tu co najmniej dwa razy, nie miałem wtedy tyle szczęścia co dzisiaj aby ją spotkać.


Jest niezwykle skromna i przyjazna. Znają ją tutaj dosłownie wszyscy.  Prawie każdy ją pozdrawia, zagaduje, chce sobie zrobić zdjęcie na pamiątkę. Nikomu nie odmawia. Wpadła tylko na drobne zakupy, ale to już trwa prawie trzy godziny, dwa kroki do przodu i trzy do tyłu.Gdy się dowiedziała, że jestem DJ'em z Polski i że gram jej muzykę, od razu mnie przytuliła, więc skorzystałem z okazji i trzasnąłem szybko fotkę. 

 W czasie rozmowy podeszła do nas sprzedawczyni ze sklepu z perfumami i zaprosiła Susan do środka. Lekko zdziwiona i skonfuzjowana weszła do perfumerii. A na miejscu niespodzianka! Prezent od firmy w postaci buteleczki perfum. 


Po wyjściu ze sklepu, jeszcze pamiątkowe zdjęcie z kolejnymi znajomymi - nieznajomymi. 

Najprawdopodobniej była to jedna z ostatnich jej wizyt w Livingston, jako że przenosi się do Londynu, gdzie jej talent i kariera będą mogły się rozwijać w zupełnie innym tempie i w innym wymiarze niż tutaj w małym miasteczku Blackburn, w West Lothian. 

Powodzenia Susan!

Do usłyszenia!

Jako że przepisy i prawa autorskie się zmieniły, nie można obecnie wklejać obrazu, można podać tylko linka na You Tube do piosenki, zatem kliknij sobie tutaj i przeżyjmy to jeszcze raz!

http://www.youtube.com/watch?v=9lp0IWv8QZY

No comments:

Post a Comment

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac