Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

17 Feb 2009

Czy kobiety rzeczywiście przedkładają Internet nad seks?

Technologia postawiła przed mężczyznami kolejne wyzwanie – muszą oni stawić jej czoła w walce o względy u kobiet. Jak wynika z przeprowadzonych przez Intela drogą online'ową badań, 46 procent kobiet wolałoby zrezygnować na dwa tygodnie z seksu, aby tylko w tym czasie móc korzystać z Internetu. Wartości procentowe różnią się w zależności od wieku. I tak w grupie 18-34 lata z seksu na korzyść Internetu zrezygnowałoby 49 procent kobiet, natomiast w grupie wiekowej 35-44 lata odsetek ten wynosi już 52 procent.

W przypadku mężczyzn dane te wyglądają nieco lepiej – w grupie wiekowej 18-34 lata 39 procent przedkłada Internet nad seks, jednakże wśród starszych facetów (35-44 lata) sytuacja ta wygląda znacznie lepiej – jedynie 23% wolałoby surfować, zamiast miło spędzać czas z partnerką.

Źródło: blogs.wsj.com


Niby nic nie znaczacy komunikat w sieci, znaleziony na stronie WALL STREET JOURNAL BLOGS, a jednak wiele mowi o zmianach w stosunkach damsko-męskich wynikających z postępującej technicyzacji życia codziennego. Nie tak dawno jeszcze, bo za naszego życia, kiedy jeszcze nie bylo prądu w każdym domu w miastach, a już na pewno nie na wsi, kiedy nie było telewizorów i komputerów, życie toczyło się zgodnie z rytmem jaki wyznaczało słońce, czyli od wschodu do zachodu. Im krótszy dzień, im wcześniej kury poszły spać, to i ludzie wcześniej udawali się na spoczynek. Mozna tym wytłumaczyć wielodzietność rodzin w okresie miedzywojennym, a spadek narodzin po boomie przyrostu naturalnego w okresie powojennym, zwanym tzw. wyżem demograficznym, który pociągnął za sobą kolejny wyż po 20 latach w okresie wczesnego Gierka.
A dzisiaj, jak donosi blogger, prawie połowa kobiet przedkłada Internet nad życie seksualne.

O co tu chodzi?

Warto to przemyśleć i wyliczyć. Jeśli prawie połowa kobiet wybiera Internet zamiast seksu, to oznacza, że on daje im wiecej satysfakcji, której nie zaznały wcześniej, obojętnie w jaki sposób by się o nią nie starały. Mężczyźni nie są dla kobiety na tyle interesujący, aby poświęciły swój drogocenny czas na współżycie i dlatego wybierają komputer. Przynajmniej co druga.
Z kolei wyniki dotyczace mężczyzn, też mówią same za siebie. Starsi bardziej niż młodzi są zainteresowani seksem, co można przetłumaczyć jedynie na większe zainteresowanie młodych techniką i nieznajomością komputera wśród starszego pokolenia, za to znajomością ars amandi.

Wniosek narzuca się sam.
Trzeba się jeszcze młodym mężczyznom wiele nauczyć, aby w pełni usatysfakcjonować dojrzałe kobiety, ale gdzie i kiedy mają się tego nauczyć, kiedy panie siedzą ciągle przy komputerze i oglądają kolejne odcinki interesującego serialu na you tube?
I tyle.

No comments:

Post a Comment

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac