Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

1 Nov 2011

Już jesteśmy w świecie totalitarnym

Zobacz co dzisiaj dostalem do wypelnienia od Google kiedy chcialem sie zalogowac do swojego konta:


Dodaj swój telefon komórkowy do konta
Jeśli nie podasz numeru telefonu, a zapomnisz hasła lub Twoje konto zostanie przez kogoś przejęte, możesz całkowicie utracić dostęp do swojego kontaWięcej informacji
I pod spodem okienko do wpisania numeru.
Kliknalem na powyzszy link po wiecej informacji i dowiedzialem sie ze to tylko dla mojego dobra, bo inaczej, jesli zapomne hasla i nie bede mogl sie zalogowac do Google, to zostane pozbawiony mozliwosci odbierania wiadomosci i wysylania swoich wiadomosci, komunikatow w przyszlosci, nazwno to "brak możliwości korzystania z najcenniejszych informacji."

Zobacz co pisza wiecej:

Aktualizacja opcji odzyskiwania

Dlaczego należy zaktualizować opcje odzyskiwania?
Statystyki wskazują, że co trzecia osoba zapomina swojego hasła. Utrata dostępu do konta Google oznacza brak możliwości korzystania z najcenniejszych informacji. W przypadku utraty dostępu do konta nie będzie można wysyłać wiadomości do znajomych lub wyświetlać ich informacji kontaktowych w usłudze Gmail, a także nie będzie można udostępniać zdjęć i filmów lub prowadzić blogu, który powstawał przez wiele miesięcy. Z tych powodów chcemy zapewnić Ci możliwość zresetowania hasła w razie zablokowania konta.
Opcje odzyskiwania hasła możesz zaktualizować, potwierdzając dotychczasowe informacje lub dodając nowe dane do konta. Im więcej opcji odzyskiwania hasła, tym większa szansa na późniejsze odzyskanie dostępu do konta.
Jakie są dostępne opcje odzyskiwania hasła?Każdy użytkownik konta Google może zresetować swoje hasło za pośrednictwem wiadomości e-mail wysłanej na adres skonfigurowany w celu odzyskania hasła lub wiadomości SMS przesłanej na numer telefonu umożliwiający odzyskanie hasła.
Jeśli korzystasz z Gmaila, możesz również odzyskać dostęp do konta, odpowiadając na pytanie ochronne, ale tylko wtedy, gdy konto było nieaktywne przez pewien okres.
Informacje na temat dodawania opcji odzyskiwania do konta i używania tych metod w celu zresetowania hasła.
Koniec cytatu.


I zeby bylo jasne, to ONI chca polaczyc facebook, z Gmail i Twitterem oraz twoim z numerem telefonu, 
bo z telefonu namierza cie gdzie jestes i co u ciebie slychac. 
I juz cie maja. Na wlasne zyczenie.
Lepszy sznur.

No comments:

Post a Comment

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac