Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

9 Nov 2010

Siedem miesięcy mija i nic


Mija właśnie siedem miesięcy od katastrofy samolotu pod Smoleńskiem.

Siedem miesięcy kłamstw i matactw "naszego " (nie)rządu pod komandą Tuska.
Siedem miesięcy kłamstw dziennikarzy głownych polskojęzycznych mediów.
Siedem miesięcy bezkarności dla prokuratury za zaniechanie tego co powinna robić od pierwszych chwil katastrofy.
Siedem miesięcy świeci zielone światło dla chamstwa i nienawiści przeciwko ofiarom.
Siedem miesięcy przyzwolenia dla rozmaitych Palikotów, Niesiołowskich, Kutzów, Wajdów etc... etc... na robienie wody z mózgu Polakom.
Siedem miesięcy bezmyślności elektoratu, który idzie w zaparte wbrew faktom i dokumentom, a przede wszystkim dowodom.
Siedem miesięcy...
Siedem...

Wśród wielu patriotycznych portali, których adresy możesz znaleźć w linkach, które polecam, jest portal, na który natrafiłem dzisiaj i radzę też zaglądnąć, bo nie wiadomo jak długo się utrzyma.
http://www.forum.brzozow.org.pl/viewtopic.php?t=1417
Wśród wielu tematów znajdziesz i ten o katastrofie smoleńskiej, gdzie autor usystematyzował wszystkie wątpliwe fakty i wydarzenia, zderza komunikaty otrzymywane ze strony rzadowo- sowieckiej z informacjami zebranymi na miejscu. Podważa wszystkie kłamstwa reżimu Tuska i Putina wskazując na to, że mordu załogi samolotu dokonano z premedytacją i przygotowywano z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Szczególnie wstrząsająca jest charakterystyka Putina na podstawie jego KGB-owskiej przeszłości i krwawych "dokonań" już po objęciu władzy w Rosji.

Najbardziej przerażające jest to, że świat doskonale wie co on robi, ale jakby w to nie wierzy. Przywódcom nie mieści się w głowie, jak to byłoby możliwe, aby Putin, którego goszczą na salonach i przyjmują obiadami, mógłby być za te zbrodnie odpowiedzialny.
Nie znają Rosji. Nie wiedzą co to komuna.
Żal.

Co będzie z Polską?
Dzisiaj, gdy mija kolejna rocznica odzyskania niepodległości w 1918 roku, okazuje się, że nie ma czego świętować, bo ponownie płaszczem opieki zostaliśmy przykryci przez Putina.
I co dziwne, mimo iż jesteśmy ponad 10 lat członkiem NATO, kilka lat czlonkiem Unii Europejskiej, jakoś nikt z naszych "przyjaciół" nie protestuje w tej sprawie.
Co najgorsze, większości Polaków to odpowiada. Większość przecież wybrała Platformę i Komorowskiego na p. rezydenta. To jest dla mnie powalające na kolana. Ostatnie zabiegi Tuska i jego ekipy spowodowały, że Polska przestała się liczyć na mapie świata. Na własne życzenie świat nas oddał ponownie w rece Sowietów. I to jest "zasługa" Tuska i Komorowskiego.
Powinni stanąć za to przed Trybunałem Stanu.
Kiedy nadejdą przyszłoroczne wybory, może być już za późno.

31348

No comments:

Post a Comment

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac