Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

3 Dec 2009

Do końca roku 2009 pozostało...


Zostało juz niewiele dni do końca tego roku, do 31 grudnia 2009, kiedy zacznie obowiązywać Codex Alimentarius. To będą już chyba ostatnie święta, których możemy sobie życzyć aby były zdrowe.

"Ten, kto kontroluje żywność, ten kontroluje świat."
Kodeks wprowadzany i zarządzany jest na polecenie ONZ przez ogólnoświatowe organizacje WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) oraz FAO (Organizacja Narodów Zjednoczonych do Spraw Wyżywienia i Rolnictwa).
Wbrew nazwom jakie im przyświecają, działalność tych organizacji zmierza w odwrotnym kierunku.
W 1994 Kodeks roku uznał substancje odżywcze za truciznę, za toksyny. Zgodnie z "ICH" zaleceniami każda krowa, każda świnia , każde zwierzę hodowane na potrzeby żywności na świecie MUSI być szpikowane antybiotykami i hormonami wzrostu, produkowanymi przez MONSANTO.
"ONI" wprowadzają ten kodeks już od 1962 roku, niecałe pół wieku zaawansowanych działań zmierzających do depopulacji naszego globu.
PO wprowadzeniu Kodeksu, 3 miliardy !!! (tak, MILIARDY!!!) ludzi umrze, na skutek wprowadzenia ICH wytycznych w sprawie witamin i minerałów.
1 milard z głodu, 2 miliardy z niedożywienia na możliwe do uniknięcia, bez wprowadzenia kodeksu, choroby.
Przetrwają jedynie ci, którzy w jakiś dziwny sposób będą mieli dostęp do niekontrolowanej jeszcze przez NICH żywności, zatem tylko najbogatsi, ktorych będzie na to stać aby ją kupować na czarnym rynku.

FLUOR, dodawany do wody, powoduje ubytki w uzębieniu i nieodwracalne szkody w twoim organizmie. Jeśli weźmiesz do ręku opakowanie trucizny na szczury, to zobaczysz, że składa się ona właściwie tylko z jednego składnika: fluorku sodu. Poza dwuchromianem potasu jest to najtoksyczniejsza cząsteczka jonowa.
Jeszcze więcej rewelacji dowiesz się o ASPARTAMIE, dodawanym do wielu produktów żywnościowych w zastępstwie cukru. Składa się z metanolu, ktory powoduje m.in. ślepotę, kwasu asparginowego wywołującego m.in. raka mózgu i fenyloalaniny, która z kolei powoduje zaburzenia emocjonalne na skutek jej wplywu na komórki mózgowe.
Trzy trucizny!

To tylko niektóre myśli z filmu, który dzisiaj polecam.
Otwórz oczy i wsłuchaj się, to nie są żarty.
Wszystko jest udokumentowane i poparte dowodami.

"ONI" przygotowują to już od pół wieku.
Czy można to zawrócić???

Zobacz koniecznie.

2 comments:

 1. Najgorsze co możemy zrobić to panikować. Nie myślmy o tym, że zostaniemy ubici jak zwierzęta idące na rzeć. Możemy mieć własne ogródki ,załatwiać u znajomych rolników warzywa i owoce, musimy po prostu być niezalezni od rządu i koncernów, wówczas przetrwamy. Wszystkie nasze problemy biorą się ze ślepej wiary w prawo, które de fakto jest robione pod rząd i tych co stoją u górze.
  Pozdrawiam i nie trać wiary.
  Anya

  ReplyDelete
 2. Witaj Piotrze

  Mnie czasami łapy już opadają jak czytam tego typu przekazy ze świata . Najgorsze w tym wszystkim że nie mamy żadnego prawie wsparcia ani też oparcia tym bardziej w naszym rządzie . Jedyne co im przychodzi do głowy to korzystać z czasu który im jeszcze pozostał a wówczas kroją nas i "strzygą" nie miłosiernie traktując nas jak swoje trofea , jak to przystało na przysłowiowe barany składające daninę z wełny .
  Póki co Piotrek trzymaj tam się mocno i wspomnij od czasu do czasu naszą Ojczyznę .Powiedz im że my się na takie traktowanie nie godzimy i prędzęj bądź później ..ten Chyży Rój otrzyma od nas "Stosowną zapłatę" .

  pozdrawiam

  http://andruch.blogspot.com/

  ReplyDelete

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac