Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

19 Aug 2009

"NIE" dla Traktatu Lizbońskiego

Motto:

Jeszcze nigdy urzędnicy UE nie dali nam okazji wyrażenia swojego zdania  w jednym miejscu.

Dlatego to zrobiliśmy w imieniu wszystkich wolnych obywateli państw członkowskich Unii Europejskiej.


PETYCJA

OBYWATELI PAŃSTW UNII EUROPEJSKIEJ

PRZECIWKO


PRZYJĘCIU TRAKTATU LIZBOŃSKIEGO


My, obywatele suwerennych państw Unii Europejskiej, świadomi swoich praw obywatelskich i mając na względzie zahamowanie kroków zmierzających do podporządkowania biurokracji całej Europy, niniejszym wyrażamy swój brak zgody na przyjęcie Traktatu Lizbońskiego.

Traktat Lizboński jest w zasadzie już raz odrzuconą Konstytucją Europejską. Daje UE nowe kompetencje na niekorzyść państw członkowskich (68 x jest zniesione prawo weta). Odbiera nam możliwość prowadzenia samodzielnej polityki zagranicznej, gospodarczej, socjalnej i energetycznej oraz wielu innych. Państwa stracą kontrolę nad stawkami podatków pośrednich.

Traktat Lizboński umożliwia UE zdobywanie nowych kompetencji i zniesienie prawa weta w kolejnych dziedzinach bez dalszej ratyfikacji. (7 akapit paragrafu 48 umożliwia Radzie ciągłe rozszerzanie zakresu podejmowania decyzji w Brukseli i gdzie podejmuje edecyzje kwalifikowaną większością głosów. Do tego rozszerzania nie będzie już potrzebne zatwierdzenie przez parlamenty lub obywateli państw członkowskich, jak było dotychczas.)

<...>

CAŁOŚĆ NA STRONIE:

http://www.petice.eu/?lang=PL#

GDZIE ZNAJDUJE SIĘ FORMULARZ,

W KTÓRYM MOŻESZ ZŁOŻYĆ SWÓJ PODPIS

1 comment:

 1. Dzięki wielkie Piotr za to że i Ty przyłączyłeś się do wspólnej akcji postawienia zdecydowanego NIE tym wszystkim siłom na świecie których celem jest ustanowienie "Nowego Porządku" ( NWO ).

  By to osiągnąć konsolidują państwa a zwłaszcza gospodarki i systemy bankowe owych państw w wielkie konsorcja i korporacje .
  Przykładem niech będzie zawiązanie się strefy wolnego handlu pomiędzy USA , Canadą a Meksykiem . Podobny twór ma stanowić Unia Europejska .

  Na naszych oczach dokonuje się kolejny etap tworzenie się części wielkiego planu największych finansistów świata takich jak Rockeffeler czy Rothschild stworzenia Nowego porządku na Świecie ( NWO ) .

  W konsekwencji ma powstać Jeden Rząd Światowy .
  Oczywiście skutki wdrożenia takiego planu mogą być przerażające ..

  By nie być gołosłownym zapraszam do "kopalni wiedzy" jaką niewątpliwie jest póki co jeszcze YouTube . Dlatego róbmy wszystko co w naszej mocy by nie dopuścić do spełnienia się takiej potwornej wizji ..iście z księgi Apokalipsy św.Jana .

  Ktoś może pomyśleć - co ten facet piepszy ? ...może i piepszy ale jeśli masz choć ciut-ciut inteligencji i własnego jeszcze rozumku wsłuchaj się bądź poczytaj z różnych żródeł na ten temat ..a ręczę ci że te "różowe okulary" które być może do tej pory masz jeszcze na oczach ..spadną z hukiem .

  Wówczas sam zobaczysz że "król jest nagi" ..
  pozdrawiam

  ReplyDelete

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac