Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

14 Aug 2009

Nie dajmy sie wpuscic w kanal swinskiej grypie!!!

Zamieszczam tu bardzo wazne informacje dotyczace przygotowywanego przestepstwa ludobojstwa w majestacie prawa, na milionach, jesli nie miliardach obywateli swiata, ktorzy beda przymusowo, pod nadzorem wojska,  zaszczepieni przeciwko tzw. swinskiej grypie, celowo wywolanej, aby przedsiebiorstwa farmaceutyczne mogly zarobic miliardy na szczepionkach.

Przypomina mi to zastrzyki dra Mengele w Auschwitz.

Szczepionki te nie sa bezpieczne, nie zostaly do konca sprawdzone, a ich celem jest spowodowanie śmierci osob zaszczepionych!

To może się stać od razu lub po jakimś czasie, badania nie zostały zakończone, ale zostalo udokumentowane, ze kilkaset osob ponioslo smierc na skutek tej szczepionki.

Jane Burgermeister, starala sie o tym poinformowac opinie publiczna, ale zostala odsunieta od wszelkich badan i stracila swoja prace. 

Jesli chcesz pomoc w tej sprawie , podaj dalej te informacje.

Nie dajmy sie prowadzic jak barany na rzeź!!!

Jane Burgermeister - KONIEC PRZYMUSOWYM SZCZEPIENIOM

Global
Basic InfoType: Organisations - Advocacy Organisations
Description: Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i rządy większości krajów są w końcowych fazach wdrożenia planu masowych przymusowych szczepień, niektóre już zaczęły, większość ma zacząć od września/października 2009

Czy przyjmie Pan/Pani niesprawdzoną szczepionkę wyprodukowaną przez firmy farmaceutyczne, będące przedmiotem dochodzenia kryminalnego pod zarzutem dystrybucji skażonych szczepionek? 

Jane Burgermeister, austriacka dziennikarka śledcza, złożyła w czerwcu bieżącego roku na ręce przedstawiciela Federalnego Biura Śledczego (FBI) przy ambasadzie Stanów Zjednoczonych Ameryki w Wiedniu oraz w sądzie austriackim oskarżenia kryminalne dotyczące przedstawicieli Światowej Organizacji Zdrowia, Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz wielu innych wysokich rangą urzędników państwowych i korporacyjnych w sprawie bioterroryzmu i usiłowania popełnienia ludobójstwa poprzez planowane przymusowe szczepienia (niebezpiecznymi szczepionkami) przeciwko (sztucznie stworzonemu) wirusowi tzw. świńskiej grypy (H1N1).

Oskarżenia Burgermeister obejmują dowody na to, że Baxter AG, rozmyślnie rozesłała 72 kilogramy żywego wirusa ptasiej grypy (na zamówienie Światowej Organizacji Zdrowia) na przełomie stycznia i lutego 2009 roku do 16 laboratoriów w czterech krajach Europy (Niemcy, Austria, Czechy i Słowenia). Przytoczone dowody w przejrzysty sposób świadczą o tym, że przedsiębiorstwa farmaceutyczne i międzynarodowe agencje rządowe są aktywnie zaangażowane w tworzenie, doskonalenie, produkcję i dystrybucję środków biologicznych sklasyfikowanych jako najbardziej śmiercionośna broń biologiczna na ziemi, w celu wywołania pandemii i czerpania korzyści materialnych (sprzedaż lekarstw i szczepionek).

Naszym celem jest przetłumaczenie z języka angielskiego i udostępnienie wszystkim zainteresowanym dokumentu pozwu wnoszącego oskarżenia kryminalne. Pozew został złożony już w Austrii, Holandii i kilkunastu stanach USA. Pozew Jane Burgermeister jest sprawą BARDZO PILNĄ i dostarczającą KRYMINALNE OSKARŻENIA WRAZ Z DOWODAMI! Udostępnienie dokumentu publicznie umożliwi każdemu złożenie zawiadomienia o przestępstwie w prokuraturze lub na policyjnym komisariacie w każdym miejscu w Polsce.

Można się zaangażować na wiele sposobów, od informowania innych, poprzez tłumaczenie dokumentów i artykułów oraz użyczenie swojej wiedzy i doświadczenia w kwestiach formalno-prawnych. 

Nie mamy dużo czasu!

Sprawa dotyczy nas wszystkich, w tym Ciebie i Twoich bliskich!

Przy ogłoszeniu stanu pandemii prawa obywatelskie przestają obowiązywać i możesz zostać zmuszony/a do przyjęcia niebezpiecznej, nieprzetestowanej poprawnie szczepionki! 


DZIAŁANIA
http://www.swinskasprawa.pl/

DOKUMENTY
http://tinyurl.com/sztuczna-pandemia-dokumenty
http://wakenews.net/html/jane_burgermeister.html

ARTYKUŁY
http://tinyurl.com/sztuczna-pandemia

BLOGI
http://birdflu666.wordpress.com/
http://grypa666.wordpress.com/

GRUPY POWIĄZANE
Jane Burgermeister – END FORCED VACCINATIONS (anglojęzyczna grupa) 
http://www.facebook.com/group.php?gid=102894871603

Jane Burgermeister – NON AUX VACCINATIONS OBLIGATOIRES (francuskojęzyczna grupa) 
http://www.facebook.com/group.php?gid=92066513363

Vaccine Resistance Movement
http://www.facebook.com/group.php?gid=100535026404

PETYCJE
NIE przymusowym szczepieniom na GRYPE A/H1N1
http://www.petycje.pl/petycja/4264/nie_przymusowym_szczepieniom_na_grype_a-h1n1_-_list_otwarty.html

Refuse and Resist Mandatory Flu Vaccines
http://www.thepetitionsite.com/1/refuse-and-resist-mandatory-flu-vaccine

CODEX ALIMENTARIUS oraz GMO są RÓWNIE NIEBEZPIECZNE - POPRZEZ OSŁABIANIE, TRUCIE NAS I NISZCZENIE NASZEGO DNA - DOINFORMUJ SIĘ!
http://www.stopcodex.pl/
http://www.naturalnenielegalne.pl/

No comments:

Post a Comment

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac