Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

21 Jul 2009

Koniec Platformy Obywatelskiej. Nareszcie.


Wszystko na to wskazuje, że to juz ostatnie podrygi Tuska, Niesiołowskiego i reszty ekipy platfusow. Dzisiejsze zmagania policji z kupcami warszawskimi, nieugieta postawa bufetowej HGW, dobitnie pokazują, że to juz koniec.
Ostatnie podskoki, rzut na taśme, użycie policji przeciwko własnemu Narodowi.
Każdy komunistyczny sekretarz kończył w ten sposób. Trudno nie widzieć analogii.
Koniec Platformy, koniec PiSu.
Platforma zrobiła swoje, wykonała zadanie do którego została przez służby specjalne powołana, zwekslowała na boczny tor Kaczyńskich i teraz już nie ma czasu na dalsze harce, tym bardziej, że w kasie Tuska jest pusto.
Umarł król, niech żyje król.
Tym nowym, starym królem bedzie kolejny agent w sluzbie agentury czyli dr Andrzej Olechowski, o czym zawiadomił osobiście jego oficer prowadzący, podobno od 13 lat poza służbą. Hmmmm, ze służby się do śmierci nie wychodzi tak ot sobie...
To on, oficer, zakładał Platformę, to on i jego koledzy, tak to sobie ułożyli, że przez około 20 lat w Polsce będzie się można było spierać o to, kto ma rację czy jej nie ma. Czy powołać nową komisję do zbadania spraw błahych czy jeszcze mniej ważnych? Oczywiście przy założeniu, że wy nie ruszacie "naszych" a my nie ruszamy "waszych". Tak to się przepijało i uzgadniało w Magdalence i nie tylko...
A tzw. okrągły stół? Toż to tylko mebel przecie...
20 lat minęło, jak jeden dzień i żidokomuna upomniała się o swoje.
Daliśmy wam 20 lat (co minęły 4 czerwca właśnie), abyście spróbowali jak to jest rządzić w kraju (ale na wszelki wypadek, wicie rozumicie, to my te służby specjalne jeszcze utrzymamy, aby była ciągłość, bo przecież kto to się pozbywa służb specjalnych z dnia na dzień?) i teraz po 20. latach sami widzicie, że się do rządzenia nie nadajecie. Nie potraficie się rządzić sami we własnym kraju. Trzeba wam bata i Bismarcka, no to damy wam Unię i Angelę.
I teraz już wszystko będzie poukładane jak w pudełeczku.
Trzeba jeszcze tylko uregulować pewne obciążenia za holokost, jako że w Pradze postanowiliśmy, że "niektóre" kraje będą jednak musiały zapłacić. I tego się uzbierało około 60-65 milardów dolarów, czyli chyba jedna trzecia budżetu Polski.
To już koniec.
Koniec Polski.

Ale najpierw koniec Tuska i Kaczyńskiego.
Najpewniejsze będą przedwczesne wybory, bo rada starszych już zadecydowała, że Olechowski pójdzie na prezydenta, a Kwaśniewska, mimo że ją Polacy popierają w 56 procentach, jeszcze poczeka na swoją kolejkę. Ona ma dobrą krew, to i tak nie zginie.

No comments:

Post a Comment

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac