Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

20 Mar 2013

Obama seryjnym morderca???

Obama zamierza wykorzystać drony (samoloty bezzalogowe) by zabijać obywateli USA.


Prezydent Obama planuje wykorzystać latające nad USA wojskowe drony (czyli bezzalogowe samoloty-PK) by zabijać dziennikarzy, patriotów i krytyków jego administracji, to nieunikniona konkluzja obecnie pojawiających się publicznie dostępnych dokumentów.
[  ...  ]
Centralnym elementem tej tendencji jest 16-stronicowy dokument, który właśnie został wydany przez prawników Obamy z Departamentu Sprawiedliwości DOJ. Ten dokument daje prezydentowi "prawne uzasadnienie", dla wydawania poleceń zabójstwa wskazanych obywateli amerykańskich za pomocą dronów - zawsze i wszędzie, bez podania przyczyny. Te nowe pełnomocnictwo, do którego rości sobie prawo prezydent nie ma żadnej podstawy w prawie federalnym lub Konstytucji.

Zobacz calosc tutaj: To pełnomocnictwo jest stworzone przez absolutną tyranię, która oddaje kompetencje do decydowania, o tym kto żyje, a kto ma umrzeć w ręce jednego człowieka. 
Dokument zasadniczo legalizuje by prezydent mógł działać jako seryjny morderca.

Wydaje sie teraz ze tysiace, dziesiatki tysiecy kilkuosobowych trumien, jakie sa zmagazynowane w obozach FEMA, o ktorych pisalem kilkanascie miesiecy temu, znajda swoje zastosowanie w momencie wprowadzenia planu ludobojstwa w czyn. POzostaje to juz  tylko kwestia czasu. 

No comments:

Post a Comment

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac