Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

5 Feb 2012

SEx i Justin Bieber to nie WAZZUB
Sex i Justin Bieber na pewno nie będą tematem tego posta, choc przyznam się że zasługują na wiecej uwagi niż dotychczas im poświęcałem. Wyszukiwarki internetowe najczesciej szukają tych właśnie słów.  Obiecuję, że do tytułowego tematu najszybciej jak się da powrócę, ale dzisiaj chcę tylko wam powiedzieć, że nareszcie trafiłem na coś czego zawsze szukałem. Dochód pasywny, czyli spokojne życie bez myślenia czy jest czym zapłacić rachunki i czy jest co do garnka włożyć.

Podobnie jak Facebook czy Google, kolejna firma społecznościowa WAZZUB FAMILY wchodząca właśnie na rynek, zawładnie na pewno umysłami młodych wykształconych z wielkich miast, ale i tych, którzy jeszcze nie mieszkają w duzym miescie.


WAZZUB FAMILY, w odróżnieniu od Facebooka i Gogle, zarabiać będzie nie tylko na reklamach, bo ktoś wpadł na rewolucyjny pomysł, aby przy okazji codziennego korzystania z komputera, dać młodym także możliwość jednoczesnego zarabiania pieniędzy. 
Ktoś zmyślny jak Mark Zuckerberg od Facebooka, wymyślił aby połączyć program  WAZZUB z marketingiem wielopoziomowym i mieć dwa w jednym jak Vidal Sasoon.

Jeśli powiesz o tym programie komuś z przyjaciół i on także powie komuś, i podobnie jak ty, ustawi stronę startową swojego komputera na stronę firmy WAZZUB, to każdy z was zarobi na tym jednego dolara.
Jeśli powiesz o tym 10 osobom, to zarobisz 10 dolarów co miesiąc.
Jeśli i oni powiedzą o tym choćby 5 osobom, to każdy zarobi swoje 5 dolarów, ale ty dostaniesz dodatkowo 50 $ za wszystkie z tych powiadomionych w drugiej linii 50 osób.
Można by tak w nieskończoność, ale firma zapłaci tobie tylko do 5go poziomu.
Kliknij TUTAJ i wprowadź dane. W pierwszym okienku wpisz ilość osob, ktore ty zaprosisz, w drugim tyle ile oni zaproszą. W efekcie otrzymasz swój potencjalny miesięczny dochód. Kliknij w Calculator po prawej --->

Jeśli zrobisz to do oficjalnego otwarcia firmy WAZZUB, które wyznaczono na 9 kwietnia czyli za dwa miesiące, to za każdą z osób w twojej grupie firma będzie wypłacała ci co miesiąc po jednym dolarze - od każdej osoby, do piątego poziomu.
Po otwarciu 9 kwietnia firma nadal bedzie płaciła tylko tym osobom, które jej pomogły w wejściu na rynek. WAZZUB FAMILY doceni te osoby i co miesiąc będzie im wyplacała kwote w wysokości ilości wprowadzonych osób. Jeśli wprowadzisz 10 osob, to co miesiac będziesz mieć czek lub przelew na 10 dolarów, jeśli masz 150 osób to zarabiać będziesz 150 dolarów miesięcznie platne na twoje konto miesiąc w miesiąc! 
Jeśli tych osob będzie 3 tysiące to i twój zarobek będzie wynosił 3 tysiace dolarow miesięcznie!!!
Mamy tylko dwa miesiące czasu aby wykonac jednorazowo pracę, za którą będziemy wynagradzani dożywotnio pasywnym dochodem, podobnie jak każdy kompozytor za publiczne odtworzenie jego piosenki, zarabia swoja działkę. W radiu słyszysz jego piosenkę, w telewizji ogladasz wideoklip na VIVA, w Internecie na Youtube klikasz na te sama piosenke, a kompozytor i autor tekstu mają spokojny byt zapewniony. To jest własnie dochod pasywny.
Dochód pasywny tak jak tantiemy od raz wykonanej pracy artystycznej owocować będą w nieskończoność.
Tutaj nie musisz prawie nic robić, włączyć jedynie strone startowa WAAZUB i powiadomić o tym kilka osób i  w maju możesz już jechać na wycieczke dookoła świata, za zarobione w kwietniu pieniądze, jeśli będzie w twej grupie kilka tysięcy osób.
Dobre, nieprawdaż?

Pytasz się jaki może być w tym kruczek? Sprawdzaj zatem sam, beze mnie, zajmie ci to dwa miesiące, a ja w tym czasie powiadomię kilka osób, że firma, która chce wejść na rynek i konkurowac z Facebookiem i Google,  płaci za ustawienie jej strony jako startowej w swoim komputerze kilka tysięcy dolarów miesięcznie.
Miesiąc w miesiąc.
Miesiąc w miesiąc!
Do końca świata.
I może nawet jeden dzień dłużej… Dopóki gra Orkiestra.

I mówiłem, że nie będzie o seksie i o Bieberze ani słowa i udało się.

Zapraszam do współpracy
Dwa miesiące pracy dla spokojnej przyszłości.

Pomyśl, jak ta dzisiejsza data zmieni twoje życie. Zycie twojej rodziny jak będzie wyglądało za rok, za dwa,  jeśli co miesiąc wpłynie na twoje konto kilka tysięcy dolarów?
Masz wyobraźnię?
Możesz sobie wyobrazić, że dajesz żonie kartę  na zakupy i mówisz jej, że może sobie kupić co chce? Żadnych ograniczeń! Idź i kup sobie co chcesz!

Albo ty mówisz mężowi, że chciałabyś polecieć do Australii w zimie zobaczyć rafy koralowe i popływać pod wodą?
Albo zwiedzić Iran i Irak, Babilon, Jerozolimę i Gizeh, Wyspy Wielkanocne czy też Machu Picchu?

Cokolwiek nie wymyślisz, to będzie do spełnienia.

Cokolwiek.

Jeśli tylko chcesz.

A Ty? Czy chcesz? Czy  jeszcze tego chcesz?

Jak sobie wyobrażasz siebie za dwa miesiące?
A jak za pół roku?
Czy coś się w twoim życiu zmieni, jeśli będziesz robić to co do dzisiaj robisz, czym się zajmujesz?

Czy coś się w twoim życiu zmieni, jeśli dzisiaj nie zalogujesz się do WAZZUB?
kliknij link, uzupełnij formularz wpisując kolejno IMIĘ, NAZWISKO, NAZWĘ UŻYTKOWNIKA, 2 RAZY HASŁO i SWÓJ ADRES MAILOWY, wybierz kraj zamieszkania, wpisz kod zabezpieczający i kliknij Join)

Po zarejestrowaniu się, otrzymasz własny email z linkiem aktywacyjnym, w który musisz kliknąć, aby potwierdzić rejestrację. Po zalogowaniu się do swojego panelu w WAZZUB, skopiuj swój link partnerski i podmień go w tym tekście, skopiuj odpowiednią część tej wiadomości i wyślij swoim znajomym.

U góry strony WAZZUB znajduje się przycisk wyglądający jak kalkulator, kliknij w ten przycisk i sprawdź, ile pieniędzy zarobisz wprowadzając do systemu konkretną liczbę osób, które w kwietniu ustawią stronę WAZZUB jako startową. Wpisz np. 10 osób w pierwszym polu (czyli osób wprowadzonych przez Ciebie) i 5 osób w drugim polu (czyli gdyby osoby polecone przez Ciebie wprowadziły tylko po 5 osób do systemu). Bardzo ładne pieniądze praktycznie za nic nie robienie.

Skąd te pieniądze wezmą się dla nas?
WAZZUB będzie działać na podobnych zasadach jak Google i Facebook
Będzie to serwis darmowy dla użytkowników i będzie utrzymywał się z reklam tylko z tą różnicą, że będzie dzielił się zyskami z reklam z użytkownikami. 
Tak więc polecaj WAZZUB jak największej grupie osób, a od maja 2012 roku co miesiąc na Twoje konto będą wpływać ładne kwoty pieniędzy.

Do zobaczenia w czasie rejsu na Karaiby.

2 comments:

 1. Yahu Pawul / yahudeejay

  - - oddaje / zwraca tytuł pierwszego(!) członka honorowego DJ Union

  i nie chce mieć z tą organizacją i jej członkami nic wspólnego !!! - -

  http://1952yahudeejay1970.blogspot.com/  The Beatles oddali swego czasu ostentacyjnie ‘order imperium brytyjskiego’

  Królowej UK - to i ja mogę oddać coś o wiele, wiele mniejszego i bezwartościowego

  czyli członkostwo honorowe DJ-Union :-) :-)


  Powód jest prosty.

  Nie mogę być członkiem stowarzyszenia, które chwali się, że jest kontynuatorem działań ludzi

  (Janusz Kondratowicz) i organizacji (PSPM) ze znienawidzonej przeze mnie komuny.

  Byłem i jestem wrogiem wszystkiego i wszystkich, którzy „kierowali” naszymi dyskotekami i deejayami

  za czasów komuny oraz w ścisłej współpracy z komuszą władzą !! Piszę o tym w moich artykułach

  o historii polskich dyskotek i deejaystwa na www.djsportal.com

  Cytat ze strony PSPM DJ Union
  „Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki (PSPM) - zostało założone przez Janusza Kondratowicza, znanego i cenionego autora tekstów wspaniałych polskich przebojów śpiewanych miedzy innymi przez: Czerwone Gitary, Czerwono-Czarnych, Marylę Rodowicz, Rezerwat, Annę Jantar, Gaygę, Trubadurów i wielu innych. Janusz Kondratowicz był również w latach osiemdziesiątych Przewodniczącym Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej dla prezenterów dyskotek Ministerstwa Kultury i Sztuki.”  * Ponad to nie ma mojej zgody na dezinformację szerzoną przez DJ Union,

  że deejay to to samo co prezenter muzyczny. Jest to bzdet kosmicznych rozmiarów.

  Równie dobrze mogą sobie deejaya nazywać: zwis prosty nad gramofonem.  * No i na koniec DJ Union to znaczy po polsku związek zawodowy DJ

  – żadną miarą nie da się tego przetłumaczyć jako stowarzyszenie DJ  ***********************************************************

  ReplyDelete
 2. Jest nowa informacyjno-oficjalna strona Wazzub w wersji polskiej!
  Wszystkie informacje jak zarabiać itd.
  ZAPRASZAM!


  http://www.wazzub.spec4u.net/

  ReplyDelete

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac