Smolensk-2010.pl CHCEMY PRAWDY O ZAMACHU NA PREZYDENTA

24 May 2011

Wybuch wulkanu? Raczej narada G8 w Normandii

KONIEC WOLNOŚCI W INTERNECIE
http://webhosting.pl/Koniec.wolnosci.w.Sieci.Na.szczycie.G8.Sarkozy.zaproponuje.wspolny.front.na.rzecz.ucywilizowania.Internetu
W tym tygodniu w normandzkim kurorcie Deauville spotkają się przywódcy krajów grupy G8, w tym Barack Obama i Dmitrij Miedwiediew. Aby czuli się bezpiecznie, zmobilizowano do ich ochrony 12 tysięcy policjantów, żandarmów i żołnierzy, a całą okolicę wyłączono z żeglugi, ruchu lotniczego i drogowego. Oficjalnie kluczowymi kwestiami mają być niepokoje w Afryce Północnej, katastrofa w japońskiej elektrowni jądrowej w Fukushimie i afera wokół byłego szefa Międzynarodowego Funduszu Walutowego.


Organizacje pozarządowe dowiedziały się jednak czegoś więcej. Podczas szczytu G8, Nicolas Sarkozy jako gospodarz spotkania, zamierza zaproponować przywódcom potęg świata wspólny front na rzecz „ucywilizowania Internetu”. W imię walki z „cyberterroryzmem”, wprowadzone mają zostać mechanizmy nadzoru i kontroli, kończące z wolnością słowa i innymi wolnościami obywatelskimi w Sieci.
(...)
O tym, jak poważna jest sytuacja, niech świadczą ostatnie słowa obecnego szefa polskiego MSZ, Radosława Sikorskiego.
Stwierdził on wczoraj: „dążę do ustanowienia precedensu prawnego, mianowicie, że fora internetowe rządzą się nie ustawą o hostingu, o użyczaniu serwerów, tylko rządzą się prawem prasowym, w związku z tym wydawcy są odpowiedzialni za treści, które rozpowszechniają”.


Zdaniem Sikorskiego jest bowiem konieczne „ustanowienie ram prawnych – z jednej strony wolności słowa, ale z drugiej strony – odpowiedzialności za słowo, Internet nie jest próżnią, jest tylko technicznym sposobem rozpowszechniania treści”. Wszystko w imię walki z tym, co minister określił jako „internetowe kibolstwo”.


Jak widać, spór na linii kibice-rząd nabiera nowego wymiaru. Czy i Ty jesteś internetowym kibicem, pardon, kibolem?
TAK TO WALCZĄ POMIĘDZY SOBĄ CWANIACZKI, 
 A JAK PRZYCHODZI CO DO CZEGO TO MIEDWIEDIEW, PUTIN, SARKOZY, OBAMA I INNI ILLUMINACI PODPISUJĄ DYREKTYWY KU GLOBALNEMU RZADOWI!!!!!!


ZJEDNOCZMY SIĘ,
do końca tego roku będą chcieli nam ocenzurować internet!!!!!


I tutaj mamy odpowiedz, dlaczego nie mogłem wczoraj 23go maja poleciec do Polski,
 bo odwolano prawie wszystkie samoloty, podobnie bylo dzisiaj.
Na użytek publiczny wymyślili wybuch wulkanu na Islandii.
Obama ma już drugi raz to szczęście, że ratuje go wulkan. Czy to nie dziwne?


POSŁUCHAJ
co mówi o mozliwosciach cenzury w Internecie,
ktora już jest faktem,
założyciel Facebooka Zuckermann.


Cenzura JEST FAKTEM.


No comments:

Post a Comment

Z powodu niechcianego spamu,
aby skomentować,
trzeba sie zalogowac